Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Feleségem családjának nincs...

Feleségem családjának nincs kocsija, emiatt én taxizom őket mindenhova, meguntam és most besértődtek?

Figyelt kérdés
Tipikus vasárnapi ebéd volt, csak ugye nekem kell egész délelőtt összeszednem az egész családot hogy odavigyem az anyóshoz őket. Ebéd után meg ugyanez vissza, mert lusták gyalogolni 15 percet vagy buszjegyet vásárolni. Amúgy jól keresnek csak elverik a pénzt (évente új iphone, 2 méteres tévé, stb.). Feleségesemmel próbáltam beszélni erről, de őt ez nem zavarja és nem érti mi bajom van. Közben ki szokták találni hogy ugorjunk be a dohányboltba, a teszkóba stb. én meg várjam őket kint. Most szombaton meg este felhívtak 11kor hogy a városban vannak nem-e tudok bemenni értük. Én meg visszakérdeztem hogy milyen színű a rendszámtáblám, mert ha nem sárga akkor nem fogok bemenni értük és mondtam hogy máskor sem sehova. Azóta letiltottak fb-on és megy a családi hiszti.
2019. jún. 11. 13:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
82%

Nincs autóm ugyan, de szerintem teljesen igazad van. Se az időd, se a benzin nincs ingyen, jól tettél, hogy szóltál.

Az, hogy letiltottak csak őket minősíti, nem igazán felnőttes lépés volt.

Kihasznàltak és ők vannak megsértődve.

Szerintem a fuvarnak úgy kéne működnie, hogy te ajánlod fel. Ha ők kérik, akkor legalább a benzinbe szálljanak be néha. 15 perc kitérő is sok, ha rendszeresen van ez.

2019. jún. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
85%

Szombaton este 11-kor felhívnak - na ez nagyon gáz! Ettől már csak az rosszabb, hogy még ők tiltottak le facebook-on.

Legközelebb sétáljatok/bicajozzatok anyóshoz, lássák csak, hogy közlekedni így is lehet.

2019. jún. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nezd a dolgok jo oldalat: mgmarad a benzin, kevesebbet kopik az auto, es ezentul valoszinu minden hetveged szabad lesz.
2019. jún. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem igazad van, és nem értek egyet, hogy a feleségednek kellett volna szólnia. Neki is látnia kellene a problémát valóban, de felnőtt emberek maguk nevében beszéljenek, ne játsszunk ilyen "mondd meg anyukádnak, hogy..." játékot.
2019. jún. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Brutáljól tetted! :D támogatlak a döntésedben!
2019. jún. 12. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Szombat este 11-kor már tinikoromban sem volt pofám anyámat felhívni hogy üljön kocsiba miattam, fogtam szépen egy taxit vagy megvártam a buszt.

Nemhogy a sógoromat/vejemet/akármilyen rokonom párját szórakoztassam ezzel felnőttknént.

Teljesen jogos hogy eldurrant az agyad, muszáj határokat szabni, viszont a helyzet megoldása tényleg az lesz, hogy a feleségednek kell kiállnia melletted, nektek kell egy csapatban működni. Nem tudom hogy kinek az autója, és ki foglalkozik vele, de lehet hogy a feleséged nem is tudja mennyi plusz pénz és idő ez. Egyszer számold valahogy össze hogy egy hónapban mennyibe kerül nektek a jótékonysági taxiszolgálat, és tedd az orra elé.

2019. jún. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy, ha kevésbé bunkó stílusban akarod őket leállítani (tök igazad van egyébként, már korábban is írtam), akkor a következő légysziálljmegateszkónlbeugrok5percre, akkor vetess vele 1kg kávét/vagy bármi olyat ami nem annyira olcsó, és szimplán felejtsd el kifizetni "bocsmostéppnincsnálampénz". Hamar észreveszik majd magukat, mert így már nem lesz akkora biznisz, hogy te furikázod őket.
2019. jún. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Neked volt igazad,te tetted jól.


Engem nem érdekelt volna, megmondtam volna az elején, hogy ennyire lusták nem lehetnek, hogy 15 percet nem tudnak gyalogolni oda és szartam volna telibe a sértődésüket.


Örülj, hogy megszabadultál ettől az érdekbagázstól.

Feleségeddel mióta vagy együtt? Mert ha szerinte ez tök normális, egyszer még ő is ugyanígy elkezdhet kihasználni. Vagy már most hasonló szinten lehúz?

2019. jún. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!