Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mikor kell a rokonoknak...

Mikor kell a rokonoknak szólni az esküvő miatt?

Figyelt kérdés
A tesvérem 2 hét múlva házasodik és erről tegnap szólt a párjával mindenkinek. Meg vannak sértődve, hogy nem tud mindenki elmenni, mert túl későn értesítették őket. Én is azt vettem észre barátaimon, ismerőseimen hogy legalább 3-4 hónappal előre szólnak.
2019. jún. 11. 22:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Jól kicentizték. Gondolom nem 2 hete szervezték le az esküvőt. Ennyivel előre már szoktak tervezni az emberek.
2019. jún. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Hát, én mikor utoljára esküvőn voltam, árról kb egy évvel ezelőtt tudtam.

Két hét, ráadásul nyáron, mikor sokan esetleg már lefoglaltak nyaralásokat???

Hülyék a tesódék. És eddig nem tudták, nem hiszem, hogy két hét alatt meg tudták szervezni egy esküvőt.

2019. jún. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Ez polgári esküvő, a templomit később akarják. Van 2 gyerekük és tervezik a 3.-at a falusi CSOK miatt is.


Lehet hogy én vagyok kötekedő, de hülyét kapok ha valaki "utolsó pillanatban szervezkedik".

2019. jún. 11. 22:19
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Hat valoban eleg keson kozoltek viszont a polgari eskuvonel alapbol nem szokott ott lenni a nagyanyam batyjanak a kutyajanak a macskaja is... Majd ha mar templomi lesz ott legyen eszuk korabban ertesiteni mindenkit es oda joval tobben el tudnal menni. Polgarinal ne sertodjenek mar be,ok voltak butak raadasul abba a kis teremben nem lehetnek 200-an.
2019. jún. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

Hónapokkal előtte, de általában már közel egy évvel tud róla az ember még ha meghívót később is kap.

Tesód amúgy nem dolgozott eddig, hogy tudja, hogy a beosztás és a szabadság megszervezése, cserélgetése nem olyan könnyű? Hogy a nyaralásokról ne is beszéljünk.

2019. jún. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Mi is 2 hét múlva megyünk esküvőre. Ősz óta tudjuk. Oké, ez nem valami hetedhét országra szóló lakodalom, de ha most moziba hívnak 2 hét múlvára, arra se biztos, hogy ráérek. Tesódék hülyék.
2019. jún. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Sima polgári esküvő, ráadásul már nem fiatal pár, hanem két gyerekes család. Ha jól értem tesódék csak a papír miatt házasodnak, nem izgulják túl, nem lesz hetedhétországra szóló lagzi. Biztos nem számítottak rá, hogy ez ekkora dolog a rokonságnak, csak hogy aki ráér elmegy, együtt örülnek és kész.
2019. jún. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%

Májusban volt az esküvőnk, novemberben osztottuk ki a meghívókat.

De hivatalosak vagyunk egyre, amiről 2018 decemberében szóltak, hogy 2020 augusztusban lesz :) Ők a meghívókat még nem adták oda.

2019. jún. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%
Polgári esküvöt gondolom 2 tanúval oldják meg ezért nem szóltak senkinek jóval elöbb.
2019. jún. 12. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%
Akkor ez csak az alairas, buli se lesz. Arra meg felesleges menni. Vagy 2 ajandek kell?
2019. jún. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!