Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Tudtok olyan több évtizedes...

Tudtok olyan több évtizedes házasságokról, ahol a megözvegyült fél hamarosan a társa után halt?

Figyelt kérdés
Attól tartok , nehogy anyukámmal ez történjen

2019. jún. 13. 22:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
37%
Azért nem fog utána halni, ez csak nagyon időseknél meg a madaraknál fordul elő. Mikor halt meg apukád és mit látsz anyukádon?
2019. jún. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
3 napja
2019. jún. 13. 22:44
 3/23 anonim ***** válasza:
92%

Én azt látom, hogy vannak akik "lélekben" halnak meg.


Nagypapám is nagymamám halála után kezdett erősen leépülni. Igaz évekig élt még, de sosem lett már önmaga.


És sajnos saját anyámon is azt látom, hogy elvesztette önmagát. Pedig sok jót nem köszönhet apámnak, otthon lébecoló alkoholista volt. De így meg egyedül van barátok nélkül és teljesen begubózott, elhanyagolja magát.

2019. jún. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
30%
Nem fog utánahalni, teljesen normális, hogy maga alatt van, az lenne a furcsa, ha nem lenne. Te hány éves vagy?
2019. jún. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nagyszüleim nagyon össze voltak nőve, több mint 60 évig voltak házasok. Biztosak voltunk benne, hogy nagypapám halála után nemsokkal nagymamám is elmegy. Majdnem 10 évvel később ment el. Férjem nagyszüleivel gyakorlatilag most pont ugyanez történik, nagypapája 8 éve halt meg, a nagymamája még él.

Én is csak történeteket hallottam ilyesmiről, de gyakorlatban sohasem találkoztam ezzel a jelenséggel.

2019. jún. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%

Igen tudok. :( A párom nagyijának a barátnője a férje ravatalozásán halt meg.

Remélem nem lesz ilyenben részetek. Minden jót kívánok!

2019. jún. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%
A barátnőm szülei kb fél év kölönbséggel haltak meg egymás után! Több mint 25 évig voltak házasok!
2019. jún. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
69%
Nagyszüleim, 4 óra különbséggel. 58 év házasság után :(
2019. jún. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
59%
Nálunk egy év különbség volt... de az alatt az egy év alatt nagyim úgy leépült szellemileg és lelkileg, hogy megváltás volt neki. :(
2019. jún. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
80%

Fogadjátok őszinte részvétemet.



(Anyukám 22 éve halt meg, apám nem nősült újra, 81 éves, de él a mai napig. Ellenben egy közeli ismerős édesanyja infarktusban halt meg, amikor a férj, tehát az ismerős édesapjának a halálhírét kapta. Tehát pár órával a férj halála után a feleség is meghalt)

2019. jún. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!