Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Tudtok olyan több évtizedes...

Tudtok olyan több évtizedes házasságokról, ahol a megözvegyült fél hamarosan a társa után halt?

Figyelt kérdés
Attól tartok , nehogy anyukámmal ez történjen

2019. jún. 13. 22:35
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Részvétem.


A szomszédunkban lakó házaspárnál ez volt a helyzet, a férj agyon nem találta a helyét egyedül, leépült, és egy éven belül elhunyt.

Nagyszüleim esetében viszont mindkét nagymamám él, özvegyek, nagypapáim 45 illetve 17 éve hunytak el. Én úgy látom, hogy a célok nagyon fontosak, az, hogy a megmaradt fél megtalálja végül a helyét abban a világban is, amiben ez a betölthetetlen űr keletkezett. Amikor már nincs motiváció, akkor kezdenek el igazân leépülni az idősek. Ez alapján én azt tanácsolom, hogy legyetek édesanyád mellett, támogassátok, ne hagyjátok egyedül a gondolataival, és segítsetek, hogy tudjon alkalmazkodni a helyzethez.

2019. jún. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Szomszédban 40+ év után a férj halt meg. Az özvegy azóta megmagyarázhatatlan idegi alapon nem tud beszélni. A hangszalai szetmentek. KB 3 orvos nem tudta megmondani miért van.
2019. jún. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
A szüleim :( apa stroke-ot kapott, ami el is vitte 2nap alatt decemberben. Anya most júliusban infarktus, sajnos az én félelmem bekövetkezett,megéreztem hogy anya nem fogja bírni nélküle, hiába itt voltunk neki és az unokái. 37évig voltak együtt,
2019. szept. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!