Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Kulso szemmel is furcsa ez?

Kulso szemmel is furcsa ez?

Figyelt kérdés
Fura, hogy az elettarsam (van 2 kozos gyerek es 15 eve vagyunk egy par) minden heten 1nap 1 orat az unokahuganal tolt mert a nagyobbik gyermekunk edzesen van es ot varja meg ott? Az edzes tolunk kicsit tavolabb. En sose vagyok ott, nyilvan nem baromsagra gondolok de. Nem fura? Mindig az unokatesojanal (nalam egyket evvel idosebb no, nala 2 evvel fiatalabb) varja meg a gyereket.

2019. jún. 18. 00:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem egyáltalán nem furcsa..hiszen irtad hogy tőletek távolabb van az edzés igy nem kell haza mennie és vissza rohanni a gyerekért..nyilván jóba vannak el beszélgetnek..ha biztosra tudod hogy ott van akkor nem furcsa
2019. jún. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Azt fixre tudom h ott van mig edzesen a fiunk. 90% ott van es 10% kb mikor bevasarol a kozeli varosban ahol az edzes is van.

Kedvelem az unokahugat, de ezt furanak tartom.. Tulreagalom ??

Total osszevesztunk mikor mondtam h miert mindig ott van.. h en akadalyozom h beszeljen a rokonaval..ha feltekeny vagyok akkor meg hulye szerinte.. Faj az egesz.

2019. jún. 18. 00:19
 3/28 anonim ***** válasza:
97%

Mit szeretnél hallani, hogy titokban a csajt dugja miközben a kölykök edzésen vannak?


Semmi fura nincs ebben a ROKONA. Ha a kocsmában ülne vagy máshol bszná el az idejét mégnagyobb bajod lenne. Tudod mi történik? beszélgetnek vagy negyed órát, majd valószínűleg leül a tv elé és azt bámulja amíg a gyerekért nem kell menni.

2019. jún. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
11%
Van benne ráció, hogy dugja.
2019. jún. 18. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
96%
Ha ez naponta lenne, akkor azt mondanám, hogy egy kicsit fura. De most az a baj, hogy heti egyszer találkozik az unokatestvérével ahelyett, hogy egy padon unatkozna?
2019. jún. 18. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
95%
Szeretné ápolni, tartania kapcsolatot rokonával és ezt fix időpontban teszi, szerintem ez helyes. Sok rokoni kapcsolat is elromlik, ellaposodik ebben a mai elidegenedő világban.
2019. jún. 18. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
4%

Ne pontozzárok le a 4est.

Van benne igazság.

2019. jún. 18. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
96%

Édesem, ha ücsörögne a folyosón az anyukákkal, akkor az lenne a bajod, hogy miért velük van, amikor a közelben lakik egy rokon...

Akik szerint ez gyanús: mindenki magából indul ki.

2019. jún. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
96%
Tökmindegy, hogy hol van abban az 1 órában, az lenne a bajod.
2019. jún. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Egy helyen dolgozunk mind 3-an es ok 2en ott is szoktak beszelni,van idejuk. Ezert meg furabb nekem.
2019. jún. 18. 08:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!