Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Kínos helyzetbe kerültem. A...

Kínos helyzetbe kerültem. A családom nem látja szívesen a családi eseményeken a párom arab "nővérét". Mivel enyhíthetném a feszültséget?

Figyelt kérdés
A menyasszonyom nem félvér, de van egy örökbefogadott arab nővére, akivel amúgy semmi bajom nincs, csak a családomból sokan nem valami elfogadóak és sokan hurrogtak amiért meghívtuk magunkhoz az eljegyzésünkre. Senkivel nincs bajuk a párom rokonságában, csak vele. És gondban vagyok mert nem us rudom hogy kummunikáljam ezt a dolgot a 2 család között. Az enyém nem hajlandó kompromisszumra, de mivel az arab nő a pároméknál családtag és értelemszerűen nagyon szeritek bárminemű bántás ami felé irányul haragot,sértődést eredményezne. Még a párommal se beszéltem róla,mert tudom hogy úgyis megsértődne.

2019. jún. 26. 13:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
94%
Micsoda buta és korlátolt szülők vannak, már bocsánat. Nem is ismerik igazán, de már megy a kirekesztés. Hogy eshet szegény csajnak.
2019. jún. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
93%

9!


Legyen rasszista, ha neki az tetszik. Ezt nem lehet megváltoztatni. Nem is ezt írtam. Anyuka továbbra is utálhat minden arabot/japant/hottentottat. De: a gyereké leendő házastársának a rokonat akkor is értelmes, intelligens emberként kell fogadnia, ha hanyni tudna tőle. Nem kell szeretni, nem kell kinyalni a popsiját, de el kell fogadni, hogy az az ember a gyereke családtagja lesz. Nem oylan bonyolult ez. Az általad leírt -beszélgetések pedig nagyon gyermetegek.

2019. jún. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
92%
9-es, szerintem vagy megártott a kánikula, vagy nagyon hülye vagy. Kezeltesd magad.
2019. jún. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
3%
Nem csodálom, én se szívesen látnék idegent a családban (igaz, ennek nincs is nagyon esélye). És most jöhetnek a lenéző, támadó vélemények, mert tudom, hogy az lesz.
2019. jún. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
91%

Utolsó!


A gyereked házastársának a testvére nem lesz közeli rokonod, nagyobb ünnepeken kívül kb soha nem fogsz vele találkozni. Egy esküvőt, keresztelőt meg ki lehet bírni a szeretett gyerek kedvéért, nem?

2019. jún. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
5%
Nem baj, de mindez nem is aktuális a családban. Nálunk mindenki magyar; szülők, nagyszülők, nagynéném, párom, öcséim, sógornőm, és természetesen az unokaöcsém és -húgaim is. Tehát szerencsére nem fenyeget senkit ez a dolog.
2019. jún. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
93%
Gyereked nincs és nem is lesz, utolsó?
2019. jún. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
4%
Sajnos nincs, pedig szeretem a gyerekeket. Főleg a magyarokat, ebbe határon túliak is tartoznak. Dolgoztam óvodában és iskolában, többször voltam önkéntes Erdélyben és Kárpátalján. Nagyon kedvesek az ottani gyerekek.
2019. jún. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem csináltass egy géntesztet, mennyire vagy echte magyar. Bár először lehet, azt kellene tesztelni, hogy az emberi fajhoz tartozol-e.
2019. jún. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
15%
Utolsó elhúzhat innen a gyűlölködésével és a magyarellenességével. Más szemében a szálkát?
2019. jún. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!