Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Kínos helyzetbe kerültem. A...

Kínos helyzetbe kerültem. A családom nem látja szívesen a családi eseményeken a párom arab "nővérét". Mivel enyhíthetném a feszültséget?

Figyelt kérdés
A menyasszonyom nem félvér, de van egy örökbefogadott arab nővére, akivel amúgy semmi bajom nincs, csak a családomból sokan nem valami elfogadóak és sokan hurrogtak amiért meghívtuk magunkhoz az eljegyzésünkre. Senkivel nincs bajuk a párom rokonságában, csak vele. És gondban vagyok mert nem us rudom hogy kummunikáljam ezt a dolgot a 2 család között. Az enyém nem hajlandó kompromisszumra, de mivel az arab nő a pároméknál családtag és értelemszerűen nagyon szeritek bárminemű bántás ami felé irányul haragot,sértődést eredményezne. Még a párommal se beszéltem róla,mert tudom hogy úgyis megsértődne.

2019. jún. 26. 13:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
87%

Még szép, hogy megsértődne a menyasszonyod!


A családodnak mondd meg férfias nyíltsággal, hogy aki egyetlen csúnya pillantást/megjegyzést mer tenni menyasszonyod örökbefogadott nővérére, az azonnal hazatakarodhat!

2019. júl. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:

Először is,mindegy kiről van szó ő a párod családjának a része. Ha nem tudod elfogadni a párod családját,vagy a két család nem jön ki egymással akkor csak feszültség lesz.

A párodtól nem várhatod el hogy a te szüleid miatt majd ne hívja meg a nővérét az esküvőre!

Nem kell nagy összcsaládi eseményeket rendezni,csak esküvő meg keresztelő és le van tudva.

A családodnak tudomást sem kell vennie a párod családjáról ha nem akar.

2019. júl. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
Házasságkor nem csak két fiatal köti össze az életét, hanem családuk is rokonságba kerül. Ha a két család nem bírja egymást, akkor a fiataloknak is kár házasodni, elég ha csak együtt élnek.
2019. júl. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
23# ugye csak viccelsz? Azért mert a kretén szülők nem tudják moderálni magukat egy estére, ne házasodjanak össze? Mekkora hülye vagy.
2019. júl. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szüleim nem tudnák moderálni magukat erre az alkalomra. (és még valószínűleg lesz néhány ha közös gyerek is lesz), akkor bármennyire is szeretem őket, ők lennének azok akik nem lennének meghivva. Szerencsére nem ilyen korlátoltak.
2019. júl. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!