Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha egy gyereknek nincs apja...

Ha egy gyereknek nincs apja vagy van csak nem foglalkozik vele attól még lehet belöle majd normàlis férfi?

Figyelt kérdés
Meg fog làtszani rajta hogy nem volt apja?? Valakitöl el kell tanulni a férfias dolgokat vagy nem??

2019. júl. 26. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, ne ijedj meg. Nekem 10 éves koromban lépett le az apám. Mindent megtanultam,amire egy férfinak szüksége van. Lassabban, mint más, akit gyermekkorában az apukája tanított. Én tőlük, felnőttként kértem tanácsot.
2019. júl. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ideális esetben más férfirokonok is vannak a környéken. Az unokatesómnak meghalt az apukája (nem tudom, hány éves volt akkor), de ott volt az egyik nagypapa (elég fiatalos, napi kapcsolat), meg az én apukám is kicsit apapótlék volt neki.
2019. júl. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
Megtanulni?! xD Senki nem tanulja, hogyan legyen ferfi/no. Ezek osi osztonok! Talan az problema lenne, ha valaki egyeduli a nemeben egy fura tarsadalomban, de nekem gyanus, hogy egy egeszseges egyennek akkor is erosebbek volnanak az osztonei, mintsem az ellentetes nemunek gondolja magat.
2019. júl. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
68%
Akinek elment az apja az halálra van itelve mocskos negerek, eljenek a keresztenyek
2019. júl. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!