Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Óriási bajban...

Mit tegyek? Óriási bajban vagyok! 😢😢😢😢😢

Figyelt kérdés
Komolyan, sírás jön rám, anyám ágyán ültem, közben megjött és nem vettem észre!!! Látszik nagyon!!! Mit csináljak??? Ez óriási ciki lesz, ha megtudja!!! Kérlek segítsetek, nagyon kétségbe vagyok esve!!!

2019. júl. 26. 20:37
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
94%
Sosem bántanám ezért a lányomat, normális anyuka ezen nem akadna ki.
2019. júl. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
A só a borfoltra jó, a vért, mint a májat összerántja keményíti, teljesen alkalmatlan rá.
2019. júl. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
26%
Istenem,.adjátok itt a tanácsot egy unatkozó kis hlyének, aki még az is lehet, hogy nem is lány. Senkinek nem úgy jön meg, hogy egyből ömlik, ilyen nincs, hogy ül az ágyon, mindene átázik, az ágy is és csak akkor veszi észre. Látszik nincs iskola...
2019. júl. 27. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
most mindenki izgul, kijött-e.
2019. júl. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 Hulyegyerekk válasza:
74%
Beszélj vele nyugodtan erről!
2020. dec. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!