Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Óriási bajban vagyok, mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óriási bajban vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A mi kis történetünk úgy kezdődik, hogy a barátnőmmel közel félévvel ezelőtt összejöttünk. Minden tökéletes volt, sok időt töltöttünk együtt, szülőkkel kölcsönösen nagyon jól kijövünk stb... Igen ám , de a sulival megkezdődött a feketeleves... Most lettünk 10.-esek. A barátnőm nagyon furcsán viselkedett mostanában, és ma nagy faggatás után egy barátnőjétől (végül a barátnőmtől is) megtudtam, hogy mi áll az okában... Egy másik srác. A suliban egy emeleten vagyunk és állandóan a barátnőmet nézi... Ami nekem nagyon fáj, mert ő az enyém és szerintem senki sem nézné ezt az én szememmel is jó szemmel.Szóval ... Az a nagy helyzet, hogy barátnőmről ma megtudtam, hogy neki tavaly év vége óta (kicsivel mielőtt összejöttünk) tetszeget ez a gyerek... De tényleg csak külsőleg (Szerintem nagyon ígénytelen egy gyerek, aki tipikusan úgy néz ki, hogy kihasználja a lányokat...) Szóval... Nem tudom mit gondoljak, ez nekem olyan szinten rosszul esett, hogy ma itthon szó szerinte elájultam... Életemben először. Nekem a barátnőm az életem szerelme. Őszintén a szemembe mondta a minap, hogy egyetlen másik fiúért sem hagyna el, ettől ne féljek, illetve, hogy engem szeret... Másik sráccal még nem is beszélt. Az lenne a kérdésem, hogy mit lépjek? : / Jó ötlet lenne, ha a srácnak elmondanám, hogy foglalt a lány és nem nézem jó szemmel? Illetve... Annyira fáj, hogy így szeretjük egymást van egy tökéletes kapcsolatunk és akkor ilyent tudok meg... Nagyon szeretem ezt a lányt az összes hibájával együtt nekem ő a tökéletes, soha nem akarom elveszíteni feleségül is akarom venni a jövőben. Mit tanácsoltok? : / Beszéljek el a csávóval? Vagy ne? Esetleg mit tehetnék? Kérlek szépen segítsetek nagyon kétségbe vagyok esve... Félek, hogy elveszítem és én abba belehalnék...


17 F



#barátnő #Másiksrác #féltékenyvagyok
2017. szept. 20. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Szép a barátnőd ha más is nézi

2. Ha a barátnőd nornális és tényleg szeret, akkor nyilván nem hagy el.


UI.: Privátba írd már meg a várost, ha véletlen én lennék, nyugi én csak nézelődök. Esetleg egy sörre meghívhatsz

2017. szept. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Semmiképp se kezeld úgy, mintha a tulajdonod lenne, ugyanis nem az, és nem sajáttíthatod ki. Az, ha megnézik abban nincs semmi. Beszélj barátnőddel erről, hogy neked mennyire fáj, miért zavar stb... De mindezt személyesen, és ne suliba. Vidd el valahova, és négyszemközt mondd el neki.


Mit értett az alatt, hogy egy másik srác van a dolgok mögött? Ha nem is beszélnek akkor mi van?

2017. szept. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj emiatt. A barátnőd biztosan nagyon szeret téged és nem csalna meg. Te csak ne nagyon mutass féltékenységet. Ha a srác nyomulna a barátnőd egész biztos mondaná, hogy van már kapcsolata. Ameddig a srác nem próbálkozik nála nincs baj. Te csak szeressed ugyanúgy a barátnőd mint eddig és mutasd is ki!! ;)
2017. szept. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze igaz, nem is akarom tulajdonomként kezelni, ebben teljesen igazad van. Köszi az eddigi válaszokat! :) Csak most egy picit ezen összekaptunk, de holnap legkésőbb pénteken megfogjuk beszélni, én is kicsit dühös lettem :/ És jóvá akarom tenni, meg megmondani, hogy én mit szeretnék. Barátnőm nagyon szeret, ebben én is biztos vagyok, hisz ma végig sírt és mondta, hogy nem akar elveszíteni amikor elmeséltem neki, hogy összeestem. Én tényleg a világgal is harcolnék érte, ő az életem! : ) Havonta verseket írok neki, valamivel mindig kedveskedek most például félévre egy lakattal fogok, ami szív alakú! : ) És a nevünk, dátumunk és egy kis szöveg is van rajta! :)
2017. szept. 20. 21:58
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

Elhiszem, hogy szereted, és ő is biztos szeret, de statisztikailag nagyon kicsi az esélye, hogy majd összeházasodtok, és egész életetekben együtt lesztek. Ilyet kár tervezgetni. Nem kizárt persze, de nem valószínű.


Szerintem egy párkapcsolatban az számít, és az az egyetlen értelme, hogy amíg együtt vagytok, addig mind a kettőtöknek jó legyen egymással. és akkor már tök mindegy, mi lesz később. Ha mondjuk fél év múlva szakítotok, akkor is azt mondhatjátok, hogy "igen, megérte, mert szép volt". Szóval ne görcsölj rá, csak élvezd.

2017. szept. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Óriási bajban vagy.


Fő oka, a féltékenységed. Erre kétféleképp reagálhat a másik fél.

1) Megbántódik, hogy bizalmatlan vagy, és elhagy, mert nem akar folyton bizonygatni, magyarázkodni.

2) Megcsal, hiszen, ha úgyis féltékeny vagy, legalább ne alaptalanul bántsd. Aztán el is hagy.


A "ha elhagysz, belehalok", nagyon rosszízű zsarolás. Remélem nem mondtad se neki, se másnak.


És a kisajátítás: "az enyém", "foglalt a lány". Nem, legfeljebb önszántából van veled. Egy ilyen kijelentés önmagában elég ok a rakétasebességgel való távozásra.


Aztán: barátnőjét faggatni róla. Ez ám a feltétlen szeretet és bizalom.


Ha egy kicsit is tapasztalt nővel viselkednél így, neki mondanál ilyeneket, a fentiekből az egyik miatt is úgy faképnél hagyna, mint a szél. Többé tudni se akarna rólad. Mindezt a saját jól felfogott érdekében.

De, ha tapasztalathoz juttatod a lányt, akkor idővel ugyan, de ő is beleun, megrémül, megutál, és ugyanaz lesz: huss! (Majd tippelhetsz, hogy melyik következik be előbb. Ha eltalálod, legalább vigasztalhatod magad azzal, hogy milyen jól kiismerted.)


Inkább csak azt lehet megírni, hogy mit ne tégy, mit nem is lett volna szabad tenned. Az a rossz számodra, hogy olyan vagy, amilyen. Aki ismerősöktől akar bizonyítékot, újra meg újra megesketi a párját, hogy másra rá se néz, mással szóba se áll, aztán aki majd leskelődik, kutakodik a telefonjában, levelezésében, nem alszik éjjel, hátha a másik álmában beszélve elárul valamit, aki tönkreteszi a saját és a másik életét.

Próbálhatod titkolni, óvatoskodhatsz, de aztán később annál nagyobb robbanással tör elő, előbb-utóbb.

Szörnyű? Igen. Úgy is hívják, okkal, hogy zöldszemű szörny.

2017. szept. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!