Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Oriasi bajban vagyok, mit tegyek?

Oriasi bajban vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

8 eve koltoztunk kulfoldre a csaladommal,skociaba.a nyolc ev alatt szornyu dolgok tortentek velunk,boldogak egy percig sem voltunk.szeretnenk mostmar elmenni innen,de ugy latszik hogy keso.a fiam mar egeszen 5 eves koratol itt tanul,es hat a magyarral eleg nagy baja van.nekem mar ugy latszik hogy nem fognak itt munkat adni hiaba vannak itteni minositeseim.a felesegemnek 3 het maradt a szerzodesebol,es ugy nez ki higy nem lesz neki meghosszabbitva,mivel a cegnek ahol dolgozik elfogyott a munkaja.ha neki sem lesz munkaja akkor itt ehen fogunk dogleni.gondolkoztunk azon hogy hazakoltozunk,de a fiam miatt nem tudunk,mivel az otthoni oktatasi kovetelmenyt nem tudna beerni,annyira le van maradva.itt 100 szazalekosan vizsgazik minden tantargybol,dijakat,kitunteteseket kap a gimnaziumbol ahol tanul.itt mar harmadosztalyos gimnaziumban,es ha most hazakoltoznenk akkor most kezdene a kozepsulit ha felvennek.a felesegem es az en reszemrol tokmindegy lenne ha otthon kinlodnank,ugyanis itt is kinlodunk,honaprol honapra elunk.erre otthon is van lehetoseg boven,legalabb nem volnanak tavol az otthonunktol.mi 8 evvel ezelott is eheztunk,nekunk mindegy.de ott van a fiam.kerem olyan ne valaszoljon akinek nincs hasznalhato tanacsa vagy otlete,nincs szuksegem olyan emberekre akik tanacs helyett inkabb kioktatnanak hogyan kell kulfoldon elni,vagy penzt beosztani,ezen mar tulvagyok,ugyanis a semmit nem lehet beosztani.


koszonom



2015. nov. 5. 21:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek azóta?
2019. júl. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!