Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám ellenzi, hogy bizonyos...

Anyám ellenzi, hogy bizonyos fehérneműket hordjak hordjak. Mit csináljak ezzel? 16l

Figyelt kérdés

Mivel mindig vele együtt megyek vásárolni, és ha zsebpénzből veszek azt úgyis észre veszi.

Nekem sokkal kényelmesebb sportmelltartót hordani, de szerinte meg hülyeség.

Totál logikátlan érvei vannak ellene. Az egyik az, hogy túl férfias.(Ne kérdezze senki, hogy ez hogyan....) A másik kedvencem, hogy mivel nincs benne merevítő, tuti nem tart. Amúgy szerintem nincs igaza, egy-kettő volt nekem régebben, de nem vettem ezt észre.


Illetve van még egy valami, amit még fel se hoztam neki. Szeretném kipróbálni, hogy milyen tangát hordani. Viszont emlékszem, hogy régen sokszor megjegyezte utólagosan, amikor meglátott egyet mondjuk egy boltban, hogy tuti kényelmetlen, meg amúgy is kvás...


Főleg a melltartóval kapcsolatban akarom meggyőzni, de nem tudom, hogy hogyan.

Valami tipp mind két "problémára"?16l


2019. júl. 29. 20:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%
Külön vásárolsz, és mosol magadra.
2019. júl. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%
Menj el egyedül vásárolni, és vegyél magadnak. Csak nem fogja kidobni, ha már megvetted.
2019. júl. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
8%

Azért nem akar sportmelltartót neked, mert átlátszik a mellbimbód benne. Nekem vagy 5 volt, mindben látszott, az edzőteremben is látszik a lányoknak.


Tangát hordani rendkívül kényelmes, válassz egy jó csúnya, egyszerű, nagyobb, pamut fazont, az az igazán kényelmes, és anyukád sem fogja túl kihívónak találni. Szürkét válassz!


Én sem örülnék, ha a lányom szexiskedni akarna 16 évesen, dehát tini lesz, sokat nem tehetek az ügyért.


Válassz merevítő nélküli melltartót, nekem olyanok is vannak, vastagabb az anyaguk, mint a sportmelltartónak, tartanak, nem adják ki a mell formáját, pláne nem a mellbimbót, és rendkívül kényelmesek.


womens secretből vannak az enyéim, van pántos meg pántnélküli is. a tezenisben olcsóbban kapni.

2019. júl. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
20%
Sportmelltartó esetén lehet használni mellbimbótapaszt!
2019. júl. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
84%
Az anyákat is nevelni kell, lázadj, és kénytelen lesz beadni a derekát, mert belátja, hogy nincs hatalma fölötted.
2019. júl. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
81%
Ezentúl nem vele mész vásárolni, ennyi.
2019. júl. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
55%
Sportmelltartóval kapcsolatban mondd az igazat: kifejezetten arra találták ki, hogy sportolás közben rögzítse az emlőt. Tangával kapcsolatban viszont igaza van, a "felfázásként" nevezett betegséget az esetek zömében a széklet-eredetű baktériumok szétkenődésével hozható kapcsolatba.
2019. júl. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Uhmm... Eddig olyan sportmelltartót hordtam, amibe volt pici szivacs is. Most is olyat szeretnék. Az a baj, hogy a külön vásárlással, hogy ha neki is kell valami, akkor nyilván együtt megyünk.
2019. júl. 29. 20:57
 9/27 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem is vásárolj egyedül.

A sportmelltartó tök kényelmes, meg a merevito nélküli sima melltartók, én pl kitömöttet nem is tudok hordani.

Tanga meg azért alap egy ruhatárban, mert hogy néz már ki egy ruha alatt vagy egy szűk gatya alatt a sima bugyi?


Vicces, de nekem pont a korodban volt ilyen tanga mániám, azóta már nem, csak meghatározott ruhákhoz hordok. Áttértem a varrás nélküliekre, és a sima és tanga közötti méretre.

2019. júl. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
61%
En csak tangat vagyok hajlando hordani, es semmi bajom :D jelentem egeszseges felnott no lettem. De persze ha anyukad nem engedi, nem tudsz mit csinalni vele. Vegyel csipkes/szep francia bugyikat ha kenyelmes neked akkor tokeletes. Mindig ez lenne a lenyeg, olyat hordj amiben jol erzed magad.
2019. júl. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!