Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák! Aggódnátok, ha a...

Anyukák! Aggódnátok, ha a lányotok barátainak 3/4-e fiú lenne?

Figyelt kérdés
Mondjuk 16-25 éves a lány

2019. júl. 31. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nem, nekem is az igazi jó barátaim srácok, és nagyon szeretem őket, mintha bátyáim lennének.


sokkal őszintébbek és tartalmasabbak ezek a barátságok, mint a lányokkal, akik között sok volt az irigy, a féltékeny, a pletykás...

2019. júl. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Nekem is egész életemben - egy csajt leszámítva - csak fiú/férfi barátaim voltak.

2019. júl. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
inkabb orulnek
2019. júl. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Én is gyerekkoromban fiúkkal lógtam, és csajos nő lettem, szóval ez nem oszt nem szoroz. Van aki a fiúkkal jobban megérti magát. Ha lányom is ilyen lesz, nem fogok szólni érte.

2019. júl. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Nekem az ovitól kezdve a legjobb barátom egy fiú. Négy évesek voltunk mikor megismerkedtünk, most 17 évesek vagyunk, és még mindig tart a barátságunk. Mivel ő eléggé extroverált, ezért inkább engem hurcol magával programokra. Ennek következtében több fiú barátom van mint csaj. Van legjobb barátnőm is, de vele nem azokat a dolgokat lehet megbeszélni mint egy pasival. Anyukám ismeri a fiút, illetve a fiúbarátaim 70%-át. Kedveli is a nagyrészüket, kb 10-ből 1 ember van akit nem bír.
2019. júl. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
21%
Van az a kor amikor a lány azt gondolja, hogy milyen jól megéri magát a fiúkkal és csak fiú barátai vannak, mert a lányok ilyenek meg olyanok. Holott ő is ugyan ilyen lány és a fiúk egymás közt úgyis felhoznak olyan témákat amiket egy lány előtt nem. A lányokkal általában kevesebbnek, előzékenyebbek és ezt a lány kihasználja. Viszont nagy naivitás azt gondolni, hogy azok az adott srácok is ugyan úgy legjobb barátként gondolnak rá és nem akarnak többet. Addig egyébként nincs probléma amíg a fiúk tényleg normálisak és nem adnak party drogot neki és erőszakolják meg sorra (tudok ilyenre példát). Egyébként lehet utálni a válaszom, de hány olyan 30-40 éves nő van akinek a legjobb barátai férfiak? Ugye, hogy jóval kevesebb van. Pont azért, mert a férfiak családapák lettek és már nem érdekük ez a fajra burkolt udvarlás más nők iránt.
2019. aug. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyrészt fiú barátaim vannak, akiknek egy része foglalt is, szóval velük biztosan csak barátság/haverság. Sajnos lányban elég kevés a normális, még akik igaz barátnak is hiszik magukat, kimerül közös shoppingolásban és kávézásokban. Talán mert az egész női nem egy kicsit felszínesebb. Aki jobban szeret elmélkedni, filozofálni az élet dolgairól időnként, az lehet jobban kijön férfiakkal.
2019. szept. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!