Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőként, ti nem aggódnátok,...

Szülőként, ti nem aggódnátok, ha a húszas évei elején járó gyermeketeknek még nem lett volna kapcsolata?

Figyelt kérdés
Tehát még soha nem volt párja, de méh csak egy randira sem ment volna el 20-24 éves létére, semmi jel nem utalna arra, hogy próbálna párt találni, miközben a barátai, ismerősei már több kapcsolaton is keresztül mentek, akár már együtt élnek a párjukkal. A ti gyereketek pedig otthon ül, esetleg néha találkozik a barátaival, de ennyi.
2019. jún. 23. 09:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Nem. Majd lesz párja, ha eljön az ideje
2019. jún. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
Saját nevelés? Egyébként el lehet vele beszélgetni /beleszólni tilos!/.
2019. jún. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
10%

Ugyan én még tini vagyok, viszont volt egy olyan barátom, akinek szintén nem volt kapcsolata 24 évig, majd volt egy 3 hónapos kapcsolata, aztán azóta egyedül éli az életét a szüleivel.


A kérdésre válaszolva én aggódnék, mivel már felnőtt korú és ilyenkor könnyen megesik, hogy a szülőkön élősködik, illetve a a szüleivel éli le az életét.

Lehet azért nem talál valakit, mert külsőleg nem néz ki jól, de az is lehet, hogy a belső tulajdonságaival van baj, esetleg mindkettővel.

Minden esetre ráerőlterni nem szabad, sajnos vannak ilyen tutyimutyi emberek, de nem szabad engedni semmi esetre sem hogy ez tovább menjen.

2019. jún. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

én is ilyen voltam, majd 24-25 évesen megismertem a feleségem. abban az időben attól féltek a szüleim, hogy meleg vagyok (persze nem mondták ki, de érezni lehetett). Ha emiatt stresszeled, akkor az rosszabb lesz a "gyereknek", szerintem ő is vágyna egy párra, de félénk, ami én is vagyok/voltam.

Mindenki másmilyen, valaki végig dugja 16 éves korától az összes lányt, aki szembe jön, aztán vagy megállapodik, vagy folytatja 40-50éves koráig, amikor a családhoz félig már késő lesz (vannak ilyen ismerőseim). Egyik sem jobb/rosszabb, csak más.


29/f

2019. jún. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Párom is majdnem így volt, mint 4-es. 23 évesen ismerkedett meg velem, addig nem volt semmi komolyabb kapcsolata, csak pár 1-2 hónapos dolog, arról nem is tudtak a szülei. Már 4 éve együtt vagyunk, úgyhogy én ez alapján nem ítélném el a fiamat/lányomat. (Hozzátenném, hogy én is 18 voltam, mikor összejöttünk, szűz voltam még.)


Szerintem nem szabad beleszólni, az ő dolga, ő élete.

2019. jún. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

Már nagyon sok kérdést írtál ki erről.

Van olyan ismerősöm, aki 27 évesen járt először valakivel, én 20 évesen jöttem össze először férfival,

akit meg igazán szeretek, azzal 26 évesen.

Otthon ültem, néha elmentem a barátaimmal, de volt, hogy egész nyarat a szobámban vagy erdőben sétálva töltöttem.

Gondolom introvertált vagy, ez is bejátszik.

Szüleim beszólogattak, főleg apám, nem tudom, ne vedd fel, nem értik úgysem min mégy keresztül (jó én sem értem teljesen, mert nem ismerlek).

2019. jún. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
8%
Tán meleg?
2019. jún. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Csak akkor aggódnék emiatt, ha azt látnám, emiatt szomorú és frusztrált. De ha jól elvan, én nem fogok aggódni. Nem hiszem, hogy mindenki párkapcsolatra termett, vagy hogy pszichés baja lenne, ha később kezd el ismerkedni vagy nem is akar kapcsolatot egyáltalán.
2019. jún. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
16%
Csak akkor aggódnék ha még nálam lakna,mert így nagy valószínűséggel a nyakamon maradna.
2019. jún. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem meg pont az van, hogy tiltva van, mert az egyetemre, diplomára kell koncemtrálni. Ez a két véglet. Titokban volt, de nyilván ezért nem is tartott sokáig.
2019. jún. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!