Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kedves szülők! Ha a lányotok/f...

Kedves szülők! Ha a lányotok/fiatok csendes visszahúzódó természetű lenne, aggódnátok érte?

Figyelt kérdés
2015. nov. 24. 12:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem,miért aggódnék?
2015. nov. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Szerintem ezzel nincs gond.

Legalábbis nekem ez nem azt jelenti, hogy elszigetelt és képtelen a kommunikációra, nincs senkije.

2015. nov. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
26%
Ellenkezőleg. Örülnék nem akar kommunikálni fogyatékos emberekkel akikel knyszerből kell együtt lennie minden nap.
2015. nov. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Visszahúzódó természet a lányom. Nem aggódom, csak biztatom.
2015. nov. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem aggódnék, mert ez szerintem nem negatív tulajdonság.
2015. nov. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Fiam van. Aggódtam,elvittem pszichológushoz. Az lett a végeredmény,h csak olyan,mint én. Érzelmes,s a szeretetből sosem elég neki. Megkapja,tőlem. Sajnos,mástól nem
2015. nov. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ma a pörgős, társaság közepe, bulizós ember az etalon, ezt nyomatják, ezt erőltetik, olyannyira, hogy aki nem ilyen, az mindjárt "beteges". Holott ez is egy lelki alkat, és igenis lehet értékes ember. Amíg van értelmes elfoglaltsága, és vannak igazi barátai (nem baj, ha csak kevés), addig nem aggódnék, hiszen ez önmagában egyáltalán nem hiba.
2015. nov. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Alapvetően megpróbálnám kideríteni az okokat. Mert lehet hogy valami lelki gondja van, amit nem oszt meg senkivel, de lehet hogy szimplán ilyen.


Bár magamat ismerve ez olyan is-is dolog. Visszahúzódó, csendes vagyok, viszont ha nyitni próbálok akkor annak csalódás a vége, ami még jobban megerősít abban hogy jobb egyedül...

2015. nov. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Nem tudom, miért terjedt el az a baromság, hogy a visszahúzódó természet negatív dolog.

2015. nov. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Vannak introvertált emberek, vannak későn érőek, vannak félénkek. Ha én nő volnék és anya, akkor elfogadnám a gyerekemet olyannak, amilyen és nem akarnám akarat ellenére mássé farigcsálni, mint amilyen.
2015. nov. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!