Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A saját szüleim nem szeretnek...

A saját szüleim nem szeretnek hova mehetnék?

Figyelt kérdés

...Akármikor teszek jót is anyám nem szól soha hozzám, életében meg nem simogatott, nem lépett be a szobámba, mintha nem is léteznék apám meg csak agresszív és csak az lehet jó amit ő mond.Anyám akkor sem véd meg amikor már majdnem nekemjön apám... Csak szeptembertől fogok suliba járni de sajnos akkor se leszek kolis dolgozni most nem tudok már a nyáron...A lényeg hogy úgy érzem minél előbb el kell innen mennem mert ezt nem bírom tovább! Mit tehetnék?


L/19


2019. aug. 6. 20:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%

Szia!


Nagyon sajnálom a helyzeted,de próbáltál már leülni édesanyáddal beszélni erről hogy ez miért alakult ki?


Ha ez megtörtént és nincs mit tenni akkor én a helyedben egy barátnőmhöz koltoznek de ha nincs kereseted sajnos korlatozva vagy.

Szerintem próbálj meg leülni velük és megbeszélni miért alakult ki ez a helyzet.

2019. aug. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ezerszer próbáltam nem reagáltak vagy csak súlyos vita lett a vége :( A barátaim sajnos mind nagyon messze laknak tőlem konkrétan most senkim nincs...
2019. aug. 6. 20:35
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Nincs semmilyen felnőtt vagy másik rokon akinek elmondhatnád a helyzetedet?
2019. aug. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
18%
Szia nekem van egy ötletem de azt privibe
2019. aug. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

Első válaszoló!

Szerinted aki ilyen kéréssel fordul segítségét, annak anyukájával lehet érdemeben beszélni?

Nem is értelek.

Kedves Kérdező!

Vélhetően az önbizalmad és az önbecsülésed is aláásták a szüleid és mi ki tudja milyen sérülést okoztak neked ezidáig. Meg kell értened, hogy áldozatok áldozatai vagyunk, szóval bocsáss meg nekik és csak a megoldásra koncentrálj!!! Őket nem fogod tudni megváltoztatni, arról tegyél le. Számtalan lehetőség kínálkozik az interneten. Találd meg a neked szimpatikus előadókat és hallgasd őket amilyen gyakran tudod vagy olvass személyiségfejlesztő könyveket. Közben azon gondolkozz, miként tudsz elköltözni onnan. Ez már rég nem egészséges és ideje kirepülnöd a "fészekből".

Könyv kezdésnek: Hallgass a szívedre!

Kellő akaraterővel képes leszel rá! Hajrá! :)

2019. aug. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%
Próbálj meg találni egy normális pasit, aki szeret téged és akihez odaköltözhetsz.
2019. aug. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
Évközben is dolgozhatsz. Rengeteg diákmunka lehetőség van.
2019. aug. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
17%

Kedves 5. Válaszoló!

Mivel a kérdező nem írta le a kérdésben,hogy próbált -e a szüleivel beszélni erről így gondoltam ez lehetne a legelső cselekmény amit tehet a probléma megoldására. Engem mindig erre neveltek hogy keressem meg a probléma gyökerét és mivel én is 19 éves vagyok próbálom beleképzelni magam a helyzetébe.

Azzal nem veszítene semmit ha megpróbálna velük beszélni,de sajnos ahogy írta is ez nem megoldás.

Szóval, köszönöm hogy reagáltál a válaszomra,de szerintem ha van rá lehetőség a kommunikáció az első dolog amivel lehet élni akármilyen probléma megoldásának a kapcsán.

2019. aug. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%

Milyen iskolába fogsz járni? Hány éves? Ugyanabba a városba, ahol laksz?

Remélhetőleg egy szerelem meg fogja adni neked azt a szeretetet, amiben szűkölködsz. De az új iskolába barátokra is lelhetsz, csak nem kell begubózni.

És dolgozz mellette, egyrészt mert pénz, amit gyűjthetsz, másrészt mert társaság, harmadrészt mert addig se vagy otthon.

2019. aug. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszaitokat több támogatást kaptam itt szinte egy óra alatt mint otthon talán összesen:(

Én már tényleg mindent megpróbáltam, beszélni segíteni anyámnak is de ő nem akar kilépni ebből a kapcsolatból pedig apám agressziója már minden napos. Megütni nem szokott senkit (még) de ordibál fenyegetőzik nem is akarom részletezni:(


Mindenképp szeretnél elköltözni most diákhitelen gondolkozok...szerintetek?

2019. aug. 6. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!