Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van az, hogyha apámat...

Miért van az, hogyha apámat eddig nem érdekelte semmi velem kapcsolatos dolog, most azon teljesen kiakadt, hogy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, és már 15 éves korom óta tudom, hogy a lányok vonzanak. Az, hogy hogyan derült ki a dolog, nem lényeges (nem én mondtam el, az én tervem az volt, hogy titokban tartom amíg el nem költözök, mondjuk úgy, hogy egy drága ismerősöm beköpött neki a barátnőmről). Apám eddig is az a tipikus ember volt, aki most a kólás reklámok miatt kicsapta a hisztit,hogy nem veszünk többé Coca cola terméket, mert melegekkel reklámozták. Szerinte nekem az lett volna a dolgom, hogy férjhez menjek és szüljek "mint minden normális ember". Csak az a vicces, hogy eddig felőlem nem érdekelte semmi. Gyerekkoromban folyton rajzoltam, énekeltem neki, hogy lenyűgözzem, de le sem sz.rt akármit csináltam, sosem kaptam egy elismerést vagy bókot tőle, és abban is nőttem fel, hogy nem érdeklem őt és csak teherként tekint rám, és ez így is volt, se a jegyeim, se a fellépéseim, magasról tett arra is, hogy mit kezdek magammal. Most meg, hogy ez kiderült, én lettem hirtelen a világ legrosszabb, legundorítóbb embere számára és szerinte egy csalódás vagyok.

Hamarosan új életet fogok kezdeni, csak még gyűjtenem kell rá a pénzt, 1-1,5 év és lelépek. Addig nem tudom mi lesz... lehet ő fog kirakni engem. Volt már valaki innen hasonló helyzeben?


2019. aug. 11. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon tudsz mit tenni szerintem. Ha eddig nem jöttél neki a leszbikus témával, szerintem kerüld ezután is. Várd ki azt a pár évet, amíg tudsz lépni. Talán ha nincs feszkó, nem rak ki.
2019. aug. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért van mert a kettőnek semmi köze egymáshoz.


Továbbra sem érdekled őt. Csak saját maga érdekli, meg gondolom az, hogy mit fognak mondani róla a haverok a kocsmában. MEg szimplán a primitív emberek gondolkodásmódja, hogy "nehogy má az én gyerekem".

2019. aug. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem igyál coca colát! 😃
2019. aug. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 2.nak van igaz sajna. Ez nem rólad szól csak cikinek érzi mások előtt a dolgot. Szard le te is és nézd a saját érdekeid. Hazudj ha kell, hogy nem igaz és hetero vagy. Jobb mintha utcára kerülsz. Amúgy koliba nem tudsz menni? Jobb lenne minél tavolabb egy ilyan embertől
2019. szept. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!