Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek az normális, hogy...

Szerintetek az normális, hogy apám kiakad ezen? 20/L

Figyelt kérdés
elmentünk a barátnőimmel iszogatni. Azt mondtam, hogy éjfélre hazaérek, de végül kedvünk volt kicsit táncolni és tovább maradtam ( éjfélig és 1 re értem haza). Ezt megírtam apáméknak is. Felhív kiabálva, hogy mit képzelek, elege van belőlem. Hazaérek, köszönök és azt mondja, hogy : nem érdekeli amit mondok, hagyjam békén..
2019. aug. 14. 00:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
Nehéz egy szülőnek belátni, pláne egy apának, hogy a kicsi lánya már nem is olyan kicsi. Holnap beszéljétek ezt meg. Írtál, hogy tovább maradsz és, hogy minden rendben van. Lassan elfogadja, hogy felnőttél.
2019. aug. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Lassan nincs kedvem kimozdulni se
2019. aug. 14. 01:05
 3/19 A kérdező kommentje:
Meg hogy én sosem vagyok otthon csak egész nyáron bulizok és ha otthon vagyok is csak a gép előtt ülök
2019. aug. 14. 01:14
 4/19 anonim válasza:
12%

Miért ne lenne normális? Nem értem.

Hallgass zenét az segítt

2019. aug. 14. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Salx Narval ***** válasza:
88%
Veled egy idős a lányom és én is nehezen viselem a felnőtté válását.:D Nehéz időszak ez egy apának de azt hiszem itt nekünk kell engednünk. Haraggal, sértődéssel csak mindkettőtök életét megnehezítitek. Mondjuk én már ezen a részen túltettem magam, most az "eltávolodás" időszakát próbálom zokszó nélkül feldolgozni.:D Többre mész nála pár jó szóval és egy kis kedveskedéssel mint daccal, engem legalábbis letud venni a lányom a lábamról még most is.:D
2019. aug. 14. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
38%
20 éves felnőtt nő vagy. Sz@rd már le, hogy az Öreged mit mond. Költözz el otthonról! Az ilyen zsarnok apa nem érdemli meg, hogy vele lakj. Mi lesz, ha lefekszel valakivel? Jól megpofoz?
2019. aug. 14. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%
Én erre simán kiakadtam volna, hogy csak azért ébren várt éjjel egykor, hogy b...ogathasson. Megmondtam volna neki, hogy egész nyugodtan veszekedhetünk egész éjjel, másnap reggel én addig alszom, ameddig jólesik, ő meg mehet fáradtan dolgozni.
2019. aug. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
63%
Komolyan minden nap van egy ilyen kérdés... Mint ha a középkorban élnénk vagy nemtudom. Felnőtt ember létére miért nincs valakiben annyi, hogy a sarkára álljon? A nászéjszakádról is jelentesz majd neki?
2019. aug. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
36%
Apád nárcisztikus és empátiahiányos. Ideje otthagynod őt..
2019. aug. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
24%

Kiakadása nem jogos (Ptk. szerint cselekvőképességed nem korlátozhatja), de normális (társadalmi normáink szerint érthető).


Egy modern apának is kiakasztó tud lenni, ha lánya életmódja az, hogy barátnőivel piásan bulizik, majd hazabóklászik az éjszakában. Ez ugyanis egy magára veszélyes életmód!


Szimpatikusabb az, ha a lánynak van egy komoly, megbízható barátja, akivel programjaikat inkább nappalra, estére szervezik, éjszakára meg ott vannak egymásnak:).


A tömegrendezvényeken mindenütt vannak primitív emberek, sokkal kulturáltabb egy salsa/bachata/kizomba parti, ahova táncosos járnak, akik szinte semmit sem isznak. Pl. [link]


41F

2019. aug. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!