Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek a gyermekemnek...

Szerintetek a gyermekemnek mennyire egészséges, hogy az anyja egy 60 pár éves férfival él együtt?

Figyelt kérdés
Elváltunk a gyermekem anyjával már rég, és az anyja összejött egy jóval idősebb férfival, a lányom 12 éves jelenleg! Szerintetek hogyan befolyásolja a majd a normális egészséges fejlődését pszichésen? Gondolok itt arra, hogy ha egyszer (remélem még jó sokára) párkapcsolatot szeretne akkor ez esz neki a példa? Mert bárhogy is nézzük, nekem nem normális hogy majd 40 év korkülönbség legyen az elfogadott számára. Soha nem mondta, de szerintem piszkálhatják emiatt az iskolában is...
2019. aug. 14. 14:10
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Kószönöm a válaszokat! CSak remélem hogy 14 évesen nem 40 éves párja lesz mert ezt látja ottthon mint minta. A kislány 2 éves volt mikor váltunk, akkor össze is jött az idős bátyóval az anyja! Jó a kapcsolatu ka gyermekkemmel, számomra ez megnyugtató ha én jelentem neki a példát!
2019. aug. 14. 15:01
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
11., kérdező! Jajj már! Ne láss rémeket. Ha eddig jó volt a kapcsolatuk, te is rendszeresen vele voltál, biztos, hogy nem azért fog 40 évvel idősebb párt választani, mert a nevelőapja idős. Tizenkét éves nagylány. Nem hiszem, hogy ez nála apakomplexust okoz főleg akkor, ha te kb. annyi idős vagy, mint amennyi szerinted elfogadott és rendszeresen foglalkoztál vele. Nyilván téged tekint apjának. De csak akkor, ha tényleg mindent megbeszéltél vele és nem hanyagoltad el 2 éves kora óta a nevelését.
2019. aug. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
75%

Uristen.. nem erted meg amit írok

(Előző voltam)

Nem az lesz neki minta hogy az anyja milyen idős pasival van...

De az hogy te hogy viselkedsz vele annál inkább es ez nem feltétlenül megnyugtató!

Persze az is lehez hogy tündéri apa vagy és sokat foglalkozol vele, nem tudom milyen a kapcsolatotok.

De azzal hogy elváltatok és gondolom elég ritkán látod már elég sokat ártottál neki

Szóval nem a nevelőapa miatt kellene aggódnod...

Persze a nevelőapa is lehet minta de azt írod pár éve váltatok el, tehát nem csecsemőkorától neveli a másik faszi a lányod, ezért igenis te vagy a minta


Én nem megnyugtatónak szántam az előző kommentet, hanem azt akartam mondani hogy tudatosítsd magadban milyen jelentősége van a kapcsolatotoknak, es próbálj jó apa lenni, attól függetlenül hogy elvàltatok es nem veled lakik a kislány.

Nem azt írtam hogy hátradőlhetsz hogy hú de jó én vagyok a példa.

2019. aug. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
86%

Hoppa bocsanat most latom h 2 eves korában váltatok el.

Mindegy a lenyeg h a neveloapa kora nem hataroz meg semmit

2019. aug. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
93%
A nevelőapa kora nem határoz meg semmit. Ellenben egy rosszindulatú apa sokat árthat. Remélem legalább annyi eszed van hogy nem uszítod a gyereket az anyja meg a párja ellen.
2019. aug. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. aug. 14. 16:13
 17/22 anonim ***** válasza:
91%
Remélem a te nőd nem fiatalabb mint te, nehogy rossz példát mutass szerencsétlen gyerekednek. Miért fáj az neked hogy kivel boldog az anyja? Örülj neki ha szereti a gyereked ne furkálódj.
2019. aug. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
90%
És 10 év után jutott eszedbe hogy ez probléma e? Nagyobb baj az a lánynak hogy te hétvégi apuka vagy.
2019. aug. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.
2019. aug. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Ki hány éves pontosan ebben a történetben? Mert valahogy a matek nem nagyon jön ki.
2019. aug. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!