Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meddig egészséges együtt...

Meddig egészséges együtt fürdeni a gyermekkel?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek! Lehet, hogy néhány embert sokkolni fog a következő kérdés (többnyire engem is). Páromnak idén decemberben lesz 8 éves a kisfia, viszont engem zavar, hogy alkalmanként együtt fürdenek. Szerintem ez már nem normális dolog! Véleményem szerint a gyermek is sérülhet! Kinek mi a véleménye erről? Rosszul gondolom?
2018. okt. 22. 13:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
45%
Semeddig.
2018. okt. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
42%
Semeddig.
2018. okt. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
37%
Semeddig... miert kene egyutt? mi mar a kicsit is babakadban furdettuk amikor nagyobb lett akkor meg a sima kadban de nem egyutt.
2018. okt. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
72%

Igen rosszul...

Pontosan addig normalis amig mind a ketten annak erzik.

Az emberi test szep, ennek latvanya egy gyerekol semmilyen szexualis dolgot nem fog kivaltani. Viszont ha lat meztelen testet de ez buntudat keltessel tiltassal jar az majd ki fog hatni a felnot eletere is.

A mai tarsadalom meg mindig tabukent kezel olyan dolgokat amik evszazadokig termeszetes volt. Ilyen a emberi test is amit "elkellrejteni". Es sorolhatnam a dolgokat...


Hidd el a gyerek jelzi majd ha szamara mar kellemetlen lesz az egyutt furdes.

2018. okt. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
36%
+1 Semeddig.
2018. okt. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
44%
Na lóc@rt utolsó! Egy gyereknek az lesz természetes, amiben felnő. Ha 15 éves koráig az anyja mossa a kukiját, neki az is természetes lesz, mert azt hiszi, az a normális. Egy 8 éves gyerek elég nagy, már fürdetni sem kell, nemhogy együtt fürödni vele. Némelyik már szőrösodik, az az anya sem normális amelyik belebújik egy ekkora gyerek mellé egy kádba. Baba mellé sem kell, azt sem értettem soha.
2018. okt. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
87%

Számomra kicsit fura, én 8 évesen nem igényeltem senkivel a pancsit és nem is értékeltem volna, de ez én vagyok :)


Egyneműek? Mert ez nem derül ki a kérdésből.

Mert akkor ebben nincs semmi gáz, amíg a kisfiút nem zavarja és nem ódzkodik a pancsolástól addig semmi gáz. Megismeri a felnőtt testet, nem lesz neki akkora sokk a kamaszkor.

2018. okt. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Köszi a kommenteket!

Szerintem sem normális! Gyermek korban, 4-5 éves korig, azt mondom rendben, de egy 8 évesnél nem tartom normális dolognak!

2018. okt. 22. 13:56
 9/28 A kérdező kommentje:
Anyja a "kisfiával".....
2018. okt. 22. 13:58
 10/28 anonim ***** válasza:
27%
A kérdező csak irigy és féltékeny, mert ő akarna az apukával közösen fürdeni.
2018. okt. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!