Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egészséges, hogy...

Szerintetek egészséges, hogy az anyuka a kislányával és a testvérével (kislánynak nagybácsi) néha együtt alszik?

Figyelt kérdés
Az anyuka elvált, az apuka külön költözött. Együtt lakik a család. Nagymama, anyuka, nagybácsi, kislány, aki 4 éves.
2012. okt. 8. 10:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A nagybácsi miért alszik a testvérével?
2012. okt. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nincs semmi oka. Csak úgy eldöntötték, hogy néha együtt alszanak hárman.Szerintem ők sem tudják megindokolni!
2012. okt. 8. 10:17
 3/12 A kérdező kommentje:
u.i. Nincs kényszer, tehát nincs lakhatási probléma. Külön szoba van mindenkinek.
2012. okt. 8. 10:18
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Áá, nekem ez nagyon furcsa!

Az hogy az anya együtt alszik a gyerekével az még oké, természetes. De a nagybácsi mit keres ott? Nem ott lenne a helye!

Undorítónak tartom ezt...

Bocsi.

2012. okt. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagybácsi egy kicsit hibás lehet.
2012. okt. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%
Nekem is van fiam és lányom is, de soha nem aludtak együtt. Bár már külön családjuk van, gyerekkorukban sem, még egy szobában sem. Szerintem ez kicsit furcsa.
2012. okt. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
18%

Nekem már az is fura, ha az anya alszik együtt a gyerekével. Ennyi idős gyerek aludjon szépen egyedül. Nem azért, mert szerintem ez valami perverz dolog lenne, erről szó sincs, egész egyszerűen egy gyerek is tanuljon meg annyira önálló lenni, hogy egyedül alszik.

A nagybácsit meg nem is értem...

2012. okt. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az anyuka 32 éves a nagybácsi 29. Nagyon jó testvérek. Szerintem ez a gyereket nagyon összezavarja. Azért tettem fel a kérdést, mert mikor értetlenül álltam az ötlet előtt, akkor én voltam a hülye, aki sok dolgot beleképzel. Az volt az indokom ellene, hogy összezavarja a gyereket, aki így is össze van eléggé zavarodva, hisz a szülei külön mentek, stb, stb.
2012. okt. 8. 10:42
 9/12 anonim ***** válasza:

Attól függ mikor, miért alszanak együtt? Nálunk előfordult, hogy vasárnapi ebéd után (én sem vagyok együtt a gyerekem apjával, és bár nem lakok a szüleimmel, de a ilyenkor mindig együtt a család). Szóval amikor lefektetem a fiam és míg ő alszik tv-zünk, dvd-zünk az öcsémmel, aki még otthon lakik. A gyerek meg ott alszik közöttünk és van is mi is elalszunk.

De ha éjszakára is ott maradunk, természetesen nem együtt alszunk hármasban :)

2012. okt. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Éjszakai alvásról van szó.
2012. okt. 8. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!