Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hazalátogat a mostohagyerek,...

Hazalátogat a mostohagyerek, mivel fogadhatnám megfelelő módon?

Figyelt kérdés

Évekig szívatott a férjem gyereke (nagy gyerekről van szó), aztán nem tetszett neki a házimunka és elköltözött. Most azonban mikor megtudta a férjem, hogy elutazom meghívta hozzánk. Az utazás elmarad.

Semmi kedvem találkozni a kis léhűtő gyerekkel. Mivel fogadhatnám méltóan a sokévi szemetkedeseit meghálálva, de úgy hogy a férjemnek ugy tűnjön kedves vagyok?m


2019. aug. 18. 21:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
64%
Azzal, hogy legalább TE NEM SZEMÉTKEDSZ!
2019. aug. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Ne irj valaszt, ha nincs ötleted. Aljas kis féreg ez az ember. És eddig mindig ennek ellenére kedves és rendes voltam vele. Most azonban nincs hozza kedvem. Nekem is csak egy életem van.
2019. aug. 18. 21:19
 3/27 anonim ***** válasza:
74%
Ezért akarsz te is ilyen aljas kis féreg lenni?
2019. aug. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
82%
Mondd meg a férjednek, hogy rá nem fogsz főzni. A férjednek kell őt ellátnia.
2019. aug. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
65%

Legyél felnőtt nő.


De komolyan.

Nézd őt egy szerencsétlen kis luzernek.

Most legyél kedves, csinálj finom kaját stbstb...


Majd eljön az idő amikor nemet mondasz neki. De nem most.

Csak türelem. Van neki elég baja, hogy csak a szemétkedéssel tud érvényesülni.

2019. aug. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
41%
Képes voltál ezért lemondani az utazásodat? Meg is érdemled.
2019. aug. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Eleget főztem rá, mostam rá, soha egy köszt nem kaptam, így nem fogok főzni azt garantálom.
2019. aug. 18. 21:38
 8/27 A kérdező kommentje:

Nem.lemondtam, ELMARAD. Akivel utaztam volna lemondta, a lényeg az útitárs lett volna, hogy együtt lehetünk, de most otthon kell maradnom.

Amúgy a férjem is aljas, csak véletlen derült ki, hogy izé de hát, ha nem utazom, akkor ő ööö.

2019. aug. 18. 21:43
 9/27 anonim ***** válasza:
91%
A férjednek agyereke, ő valószínűleg szereti. Ha kics.szel a gyerekkel az apjával is kics.szel. nem kell megjászani magad, de szándékosan ne szúrj ki vele. Ha nagyon nem bírod, próbáld kerülni, amennyire lehet.
2019. aug. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
69%

"a mostohagyerek ... a kis léhűtő ... Aljas kis féreg ... a férjem is aljas..."

Te is az vagy, úgyhogy elég jól illesz a képbe... Szép kis "család", mondhatom...

2019. aug. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!