Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tovább? Hogyan viselked...

Hogyan tovább? Hogyan viselkednétek a hátra lévő időben a "család" többi tagjával?

Figyelt kérdés

Már tettem fel itt egy kérdést, mert érdekelt mások véleménye, azoké, akik kívülről látják a helyzetet. Kaptam mindenféle tanácsot. Most az a helyzet, hogy én elkezdtem gyűjtögetni az írásos bizonyítékokat arra az esetre, ha gyámügyre kellene mennem, tudjak valamit felmutatni (ezt nem részletezem, de személyiségi jogokat nem sértő dolgok). Egy mentés nem mentés címszó alatt feltettem a számítógépre,a telefonom memóriakártyájára, valamint a saját laptopomra is. Párom újratelepítette a laptopot, mert olvasni szokta rajta a munkájához szükséges dolgokat. Ettől nem tűnnek el képek, zenék, videók róla. Most jutott eszembe, hogy bekapcsolom, de eltűnt mindenem...MINDEN. Nem csak ezek, hanem a zenék is, fotók, dokumentumok. Gyorsan kerestem a másik két helyen, de nem találom. Nincs áthelyezve sem, mert az összes mappát átnéztem. Letörölte őket.

A gyerekemmel el fogunk költözni, ez nem kérdés. Itt nem maradok (ezért is van idézőjelben a "párom" megnevezés). Mivel még nem dolgozok, csak tavasszal tudom bölcsibe adni a gyerekemet, maradnom kell.

Mit tennétek? Hogy viselkednétek? Balhét nem akarok, mert a gyerekem előtt nem fogok üvöltözni-vitatkozni.


Akit érdekel, ez volt az előző kérdésem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..



2014. szept. 30. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1. ha nem csinál semmilyen mentést, csak úgy újratelepíti egyszer csak a gépet, akkor igenis minden eltűnik róla.

2. milyen bizonyítékokról van szó? mit akarsz bizonyítani? szerintem ha tavasszal beadod a bölcsibe a kicsit, te meg visszamész dolgozni, akkor biztos, hogy nálad marad a gyerek, különösebb bizonygatások nélkül

2014. szept. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

informatikus :) Havonta telepítgeti újra a gépeket, eddig minden megmaradt.


Persze, a gyerek nálam maradna. Nem is kérdés. Azt bizonyítanám vele, hogy a gyerekem erkölcsi és mentális fejlődését veszélyeztetné az, ha az apa elvinné 3 éves kora után a gyereket hétvégékre+nyáron hetekre. Valamint a gyerekei bántják a gyerekemet.

2014. szept. 30. 10:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

internet kávézó

és csinálj egy új google fiókot és mindig onnan töltsd fel az adatokat amiket akartál a Drive-ba


ha az otthoni gépeken nincs infó róla akkor olyan mint ha nem lenne,

otthonról soha ne nyisd meg a fiókot!

ha van adat vagy bármi amit fel akarsz tenni akkor a lehető leggyorsabban menj el oda és tedd fel az adatot és töröld a telefonodról


am azért rákérdeznék h miért törölget bele a telefonomba mert h ott voltak képek a gyerekről meg zenék nekem és ennek mi értelme volt ???

2014. szept. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Újratelepítéskor csak az a meghajtó törlődik, amin a rendszer van. Ha eddig megmaradtak a képek, akkor külön tárhelyen vannak, és azt szándékosan törölte a férfi.

Tavasz még nagyon-nagyon messze van. Tönkre fogsz menni. Én a helyedben megfontolnék bármilyen megoldást, hogy azt a fél éve se kelljen velük töltenem.

2014. szept. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!