Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem engedi anya, hogy ott...

Nem engedi anya, hogy ott dolgozzak, ahol akarok. Mégis mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Szeretnék dolgozni, elvégeztem az egyetemet, de nem akarok itthon maradni, és élni a monoton, szürke életet, azt, amit a szüleim (főleg anya szánna nekem).

Mindig azzal zsarol, hogy nem volna egy nyugodt perce sem, és, ha nem akarok neki rosszat akkor maradjak itthon.



2019. aug. 19. 11:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%

Az érzelmi zsarolás az egyik legrondább dolog.

Ha tudod, menj, és csináld azt, amit szeretnél!

2019. aug. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Gyanítom, nem 12 éves vagy, ha már elvégeztél egy egyetemi képzést. Anyukád érzelmileg zsarol, ami undorító. Lépj le, és ott dolgozz, ahol szeretnél.
2019. aug. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Itt az ideje, hogy éld a SAJÁT életedet!!
2019. aug. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%

Te? Elvégezted az egyetemet?


:DDDDD


Akkor már biztos nem 18 lehetsz, én a kérdésed alapján annyinak néztelek volna. Mi a téma? Menj és kezdj saját életet, FELNŐTT VAGY. Csak egy gyerek szintjén.

2019. aug. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Mit tehetnél? Akármit.
2019. aug. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Amíg hat rád a gusztustalan zsarolása, addig örökre így maradsz. Felnőtt vagy, ideje érzelmileg is függetlenedni és nem engedni a bűntudatkeltésnek, hanem élni az életed, akkor is, ha anyád ettől "szenved". Amint rájön, hogy nem hat rád a zsarolás, abba fogja hagyni, de ehhez először neked kell keménynek és legfőképpen következetesnek lenned.
2019. aug. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonymousreview60 ***** válasza:
92%
Anyád érzelmileg zsarol. Ne hagyd! Tanuld azt, amit akarsz, és dolgozd azt, amiből megélsz! Ha kell költözz el! Azaz: NŐJ FEL!
2019. aug. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Kicsit nekem is úgy tűnik, hogy zsarol, nem tudom megérteni, hogy miért kell ennyire félteni. Egyébként nem 18 vagyok, valóban, hanem 22.
2019. aug. 19. 12:50
 9/19 anonim ***** válasza:
45%
Viszont a kérdésed inkább egy 15éves gyerek problémáját tükrözi, akit ancika nem akar elengedni diákmelóra...SZÁNALMAAAAAAS
2019. aug. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%
Biztosan lesznek nyugtalan éjszakái, de majd meg szokja ha már nem fogsz otthon élni.
2019. aug. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!