Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya nem engedi a hennát....

Anya nem engedi a hennát. Ennyire szörnyű amit akarok?

Figyelt kérdés

Hennát akarok,nem tetkót. A henna 10 napig megmarad aztán annyi, tehát nem életre szól.

Két mondat között vacilálok, midkettő számomra fontos háttértörténettel rendelkezik. De Anya szerint ezek a mondatok nem értelmesek.

1.: Élni akarok nem túlélni. - Ez egy videójátékból jött. NAgy hatása volt rám, hogy tegyem azt amit jónak látok, ne halogassam a problémáimat, éljek úgy,mintha minden nap az utolsó lenne és ne vesztegessem az időmet egy olyan fiúra aki nem érdemli meg.


2.: Utállak, mert szeretlek - Lényege hogy 2 éve se veled se nélküleg kapcsolatom van egy fiúval. És amint meghallottam ezt a szöveget egy zenében, azóta nem tudom kiverni a fejemből. Egyszerűen mmegfogott.


( Mindkettő mondat angolul lenne)

Ti melyiket választanátok? Tényleg ennyire rossz lenne ha 10 napig a kezemen lenne valamelyik mondat?


18/L


2015. ápr. 21. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen jogilag is azt csinálsz, amit akarsz. Anyukád nyilván attól fél, hogy a henna után már igazi tetoválást csináltatnál, de az a nagy büdös helyzet, hogy ahhoz sem lenne semmi köze. Jobban tetszene neki, ha a felsorolt mondatok helyett egy maradandó "ÜSS" virítana az ujjaidon?
2015. ápr. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

18 éves vagy, ha akarsz, tetováltattass is akár, felnőtt vagy...

mondatot én nem hennáznék inkább.

2015. ápr. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Mindket mondat innen, a monitor errol az oldalarol, elegge nagyí hulyesegnek hangzik, de te tudod.

Viszont, tenyleg, szoveget hennazni magadra? Szerintem az lazan a henna megcsufolasa lenne.

Ird inkabb magadra alkoholos filccel...

2015. ápr. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Amugy... az elso uti a masodik mondatot, imho...

Dontsd el, akarod-e vesztegetni az idodet arra a fiura (2 eve, szoval, 16 eves tiniszerelem, lol... ) vagy tul akarsz lepni az egeszen...

2015. ápr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Anyukadnak igaza van, full baromsag mindketto. Plane angolul.
2015. ápr. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Nekem az első mondat nagyon jónak tűnik, jó hozzáállás. A második nem tetszik, amúgysem értenék.


Nem tudom, mi baja van anyádnak a hennával, az tényleg nem nagy ügy. S ahogy írták, úgyis felnőtt vagy...

2015. ápr. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

Az első mondatot inkább mint a másodikat. Annak van értelme és igaz is mai világra. Pár nap nem a világ, majd ha lekopik anyukád is megnyugszik. És amúgy is, 18 vagy. Persze ha neki kéne fizetni....

Akkor így jártál.

2015. ápr. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%

Az első mondat értelmesebb, mint a második, de én mondatot nem hennáznék. Valami ábrában nem gondolkodtál inkább? Más csinálná, vagy te magadnak? (én magam rajzolom a sajátomat, ha épp olyan kedvem van)


Anyukádnak nincs beleszólása, feltéve, ha nem ő fizetné, mert a szülők nem szeretnek hozzájárulni ahhoz, amit elleneznek (az enyémek sem, de azt elintéztem mindig saját pénzből, és nem kértem az engedélyüket - az első külföldi velencei utamhoz se főiskolás koromban, kész tények elé állítottam őket...).

2015. ápr. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%

A fiút hagyjad már :D

De nem értem anyádat, nekem 5 évesen megengedték hogy festessek egy delfint a lábamra... o.O Ő tisztában van vele, hogy a henna 1-2 hét után eltűnik? :D

2015. ápr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!