Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a teendő ilyen esetben?

Mi a teendő ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 22 éves lány vagyok, van egy húgom 17eves.A szüleim 4 eve elváltak, azóta anyánk szerintünk meg zakkant.Mondok pár példát, hogy értsétek. Apának lett új kapcsolata, azóta újra is nősült. Anya szerint kamu ,h szereti a nőt.

Szerinte lehallgatják a telefonját (apa),Mert napra kész akar lenni az életükkel. Jelzem azóta nem igen tartja a kapcsolatot velünk, évi 3 telefon beszélgetés es kb ennyi.

Szerinte figyeli valaki haza felé biztosan apa állította rá az illetőt, h nyomozzon utána. Hiába mondjunk ,h képzelődik, nem hisz nekünk. SŐT kiakad.

Társkeresozott egy ideig, de állítja ott is rá vannak a férfiak állítva. 🤦‍♀️szerintünk beteg,de ő hallani se akar erről. Mi nem hiszünk neki ,majd be bizonyítja. Ha telón beszélünk ránk szól, akármit ne mondjunk mert hallgatnak.Es nem érti miért nem a nővel foglalkozik apa,ha boldog miért vele?!?!?🤦‍♀️.Már voltunk a rendőrségen, állítottak ,h nem halhatja senki. De ő most ki tálalta, b rossz számát adta le ,nem amelyiket sokat használja, de bevinni nem hajlandó. Mert ő tudja ,h ez igaz, h hallgatják. Apa azért nem hagyja az egész lakást nekünk, mert még oda van érte, és ezzel bosszulja meg ,h elváltak.segítség,hova forduljunk??????????


2019. aug. 22. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Vegyétek rá hogy el mennyen pszichológushoz.. és valóban nem normális amit csinál.. ez már tényleg beteges szorongási zavara van szerintem..
2019. aug. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Egy trauma után nem ritka a paranoia. Anyukádat biztos nagyon megviselte a válás, szerintem pszichológushoz kellene fordulnia.
2019. aug. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem lehet,egyszerűen el hiszi ezeket.
2019. aug. 22. 22:34
 4/6 A kérdező kommentje:
Sőt kiakad,ha nem hiszünk neki.Bizonygatja ,h látod ez a pasi is irt társkeresőn de ,olyan kérdéseket tesz fel,hogy nyomoz tuti. És amikor beképzeli, hogy biztos az illető csak nyomot utána, akkor mondja látod ki be lépked messengeren.Engem néz, hogy fent vágyóké?!!!!Már rá hagyjuk mert sok vitát szült ez a szitu .
2019. aug. 22. 22:41
 5/6 anonim válasza:
Más megoldás sajnos nincs. Beszélni kell vele.
2019. aug. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Próbáltunk kikelt magából, hogy nem latjuk a jeleket.o összerakta a szálakat.Ami nekem gáz,h meg az ügyvédje is igazolja őt, g nagyon rossz lehet neki ,hogy folyton a nyomába van apám. Aztán lehet, h csak azért mondja mert latja anya nem normális .
2019. aug. 23. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!