Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy beszéljem rá a szüleim,...

Hogy beszéljem rá a szüleim, hogy elengedjenek boxolni?

Figyelt kérdés
Nagyon szűk látókörűek és azt hiszik, hogy én bemennék egy edzésre és máris egy 100kg-os gyerekkel kellenne verekednem
2019. aug. 30. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
A box egy nagyon szuper sport. Ahova en jarok egy box klub is ott edzett. Nagyon tetszett ahogy edzettek. Miert kellene az engedelyuk? Menj es csinald. Esetleg megkerheted a testneveles tanarodat, hogy segitsen es megnyugtassa a szuleid.
2019. aug. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem ugy engedtek el hogy aztmondtam, nemkell semmi mas es nem fogok csavarogni mert ez lekot, kiadom a feszkot. Es mondd meg a szuleidnek azt hogy nem kotelezo ringbe allnod, versenyezned hanem csak ugy edzeni is lejarhatsz.

1-es szerintem azert kell a szulei engedelye, mert meg nemtudja fizetni onmaganak

Hany eves vagy?

2019. aug. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Lehet ,hogyha elkezdenél otthon komolyabban edzeni , hogy ők is lássák , hogy bírnád a strapát, és tényleg nagyon odavagy ezért a sportért, akkor könnyebben elengednek.
2019. aug. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek el közösen egy edzésre!
2019. aug. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Menj el a tudtuk nélkül és 1 hónap után jelentsd be hogy ja amúgy boxolni járok, még sincs bajom. Ennyi.
2019. aug. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

En no vagyok es jarok ksi-be boxolni( Budapest) . Elotte mma-ra jartam 4 evig. Rlotte mas kuzdosportra. Szep afejem,vigyaznak ra. A fiuk viszont szetverik egymas fejet.


Hivatkozz a sportra meg a barataidra.

Bagy mondd,h cross fit edzesre jarsz. Nalunk meg kesztyut is adnak ,ha nem tudsz hozni.

N

2019. szept. 8. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elso voltam. Miert kellett a valaszomat lehuzni kedves taho baratom? Barki legyel is.
2019. szept. 13. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!