Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan beszéljem meg szüleimme...

Hogyan beszéljem meg szüleimmel, hogy elengedjenek Balaton Sound-ra?

Figyelt kérdés

Egy 17 éves lány vagyok és van 3 német ismerősöm, akik szintén mennek. Már 4 éve ismerjük egymást, szüleim is ismerik őket. Általában ők jönnek hozzám, mert szüleim nem engednek ki hozzájuk.


Úgy volt, hogy mehetek Balaton Sound-ra, mert beszéltem egyik osztálytársammal és mondta, hogy jön. Vele elengedtek volna, de kiderült, hogy mégsem tud jönni, így megyek a német ismerőseimmel. Vagyis mennék, de nem engednek. Azzal indokolják, hogy 3 fiúval ne menjek sehova.

Csakhogy ezt a 3 fiút ismerik ők is..

Nem értem akkor miért ne engednének. Amúgy sem szoktam soha semmi hülyeséget csinálni.

Próbáltam rávenni őket többször is, de mindig veszekedés a vége.


2016. jún. 23. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Es ha elmmene az a 3 fiu baratod a szuleidhez es egyutt hatha megtudjatok gyozni.
2016. jún. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
A Balaton Sound az 18+.
2016. jún. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
2. miért?
2016. jún. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

A Balaton Sound egy egyhetes satrazas, ahol mindenki matt reszeg, orrba-szajba megy a fű, valamint a dugas. Legalja hely.


Azt meg felejtsd el, hogy az a 3 fiu "csak baratkozni" akar veled - gondolatban mar millioszor felcsinaltak, ha hiszed, ha nem. Mindegy, milyen regota ismered oket, naiv vagy.


Mindezek fenyeben teljesen ertheto, hogy anyukad nem enged el.

2016. jún. 24. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Tökéletesen igaza van anyukádnak. Ő nem hülye.
2016. jún. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

én várnék még a helyedben egy évet. akkor már biztosan elmehetsz és ha kell a jegyet is meg tudod venni, mert 18 felett már tudsz rendesen dolgozni. sőt ,olyan is van,hogy diákmunka a fesztiválon.. akkor ingyen bent lehetsz, sőt még fizetést is kapsz érte.. az is egy opció jövőre. ha most nem engedik, nem tudsz mit csinálni.

amúgy anyukádék kicsit hülyék, nem engednének el a 3 fiú mellett. lányokkal meg elengednének.. nem vágják amúgy,hogy tele van a hely pasikkal és ha össze akarnál jönni valakivel,akkor is megtehetnéd,hogyha barátnőkkel mész ki?

2016. jún. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engedjetek el a balaton száundra plíz
2016. júl. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!