Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csalódást okoztam a szüleimnek...

Csalódást okoztam a szüleimnek mert nem vagyok sikeres párkapcsolati értelemben a lányoknál, viszont tudják hogy mennyire nehéz párt találni, mit tegyek? 26F

Figyelt kérdés

Nagyon jó a kapcsolatom a szüleimmel. Sajnos sosem volt szerencsém párkapcsolati ügyben. Nehéz kedves lányt találni, hosszú párkapcsolatot létesíteni. Apa és Anya megértő, ők is tudják ezt, de mégis csalódottak. Főleg, mert nekik, amikor ők voltak fiatalok, mindig volt párjuk. Nekem meg már hosszú évek óta nincs senkim, szex sem történt. (Tudják, hogy nem érdekel az alkalmi szex, tiszteletben tartják.) Rossz érzés hogy bár nem mondják ki, szomorúak hogy egyedül, magányosnak látnak. Aggódnak értem, szerintük nem egészséges hogy ilyen hosszú ideje egyedül vagyok meg nincs nemi életem. Szerintük egy fiatal srácnak az lenne a helyes ha sokat lenne lánnyal együtt, főleg ebben a korban amiben vagyok.


Mit tegyek? Rossz érzés hogy csalódást okozok nekik, pedig ők is tudják, mennyire nehéz normális társat találni.


2019. szept. 1. 10:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
71%
Nehogy már 26 éves korodban a szüleidnek akarjál megfelelni! Velük is laksz? Ez esetben költözz külön és legyél felnőtt. És persze kezdeményezz beszélgetést a neked szimpatikus lányokkal.
2019. szept. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

ne azert akarj sikeres lenni, hogy ne okozz csalodast a szuleidnek

kulonben is: mi az, hogy sikeres? sok szempontbol sikeres vagy, hidd el, csak definicio kerdese, hiszen ilyen idosen mar tul lehetnel akar ket-harom rosszul sikerult hazassagon, negy-ot elvetetett vagy lelencbe adott gyereken, stb., viszonyitas kerdese

egyetlen normalis lany se akarna csak azert osszejonni veled, mert a szuleid szerint a te korodban blablabla, es ez igy is van jol

majd ha nem a szuleid elvarasainak akarsz megfelelni, hanem felnosz, akkor megtalalod az igazit, az meg nagyon jol van ugy, hogy az alkalmi szex nem erdekel

2019. szept. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
33%
én is csak azt tudom mondani, hogy ideje leszakadni a szüleidről.
2019. szept. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
26%
Jaj, ne gyertek már azzal, hogy nincs elkésve... De, el van késve. Eddig se felelt meg neki senki, egyre rigolyásabb lesz, még nehezebb lesz párt találnia... De, el van késve. Azér akármennyire is akarjuk, az nem normális, hogy 26 évesen valaki ilyen lúzer legyen, hogy a züleinek legyen már ciki, hogy a kuytának se kell.
2019. szept. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem is tökre el van késve, ez nem normális. 3 ilyen embert ismerek, az egyik 30, a másik 34, a harmadik mindjárt 40, és pont ugyan ez a szitu. "Nem találok normális lányt", mind a 3 ugyanezzel jött. Itt valami nagyon nagy probléma van, és a szülőknek igazuk van.
2019. szept. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
32%
vagy csak mas az ertekrendje - normalisabb! -, mint a szuleinek, akik szerint inkabb lennenek alkalmi, vagyis kirakatkapcsolatai...
2019. szept. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
34%
26 évesen ha még szűz, és életében nem volt barántnője, annál már egy kirakatkapcsolat is nagy haladás lenne! Ez így nagyon gáz! Mit fog kezdeni egy lánnyal, és mit fog szólni ehhez egy lány? Még ha 26 éves szűz lányról lenne szó, aki a házasság utánra tartogatja a szexet, az is fura lenne ebben a korban, na de egy pasas hová tartogatja magát? Egyre nehezebb lesz neki, ezek az ismerőseim se lábaltak ki ebből. Én 19 évesen vesztettem el, és már ez későnek számított. Akkor volt egy 23 éves fiú ismerősöm, aki bevallotta, hogy ő a szerelmének tartogatja magát, és még szűz. Állandóan ezen kattogott, hogy nem talál magának lányt, úgy ismerkedett meg a lányokkal, hogy rögtön szerelmet vallott, és a lányok menekültek előle!
2019. szept. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
73%

Párkapcsolati értelemben nem vagy elkésve, tapasztalatszerzésben viszont igen, a lányok nagy része 26 évesen már nem tudja összeszámolni hány kapcsoalton van túl.

A boldogságot nem a párkapcsoalt adja meg, hanem könyebben talál magának párt aki lelkileg egészséges kiegyensúlyozott ember benyomását kelti.

Te valószínűleg későn érő tipus vagy, esetleg az alakod vékonydongájú, viselkedésed félszeg ráadásul.

A lányokat a külsőségek vonzzák ilyen fiatal korban, párválasztásuknál szempont, hogy a barátnőik irigyeljék a pasijukat. senki nem akar járni ezért egy "bénának" tartott kocka sráccal.

Ezért ha párt akarsz magadnak, fejlesztened kell magad mind külsőleg, mind belsőleg, de nem miattuk, hanem magad miatt, mert ha saját magadnak jó így akkor másért nem fog menni.

Később harminc felett, már a külső mellett a pénz, státusz, egzisztencia is dominál lányoknál a párválasztásban.

Ha addig sem sikerül, majd csak olyan negyven felé kapkodnak érted az akkorra elvált, gyerekkel rendelkező nők, ha addigra sikerül legalább jól kereső állást összehoznod magadnak, és bevállalod, hogy a pénzed a mástól lett gyerekükre költöd.

Ebből is láthatod, hogy a boldogság nem a pártól függ, ha meg akarsz felelni egy nőnek, egész életedben a kívánságait lesheted, és semmi nem lesz elég jó neki.

Az igazán boldog emberek nem a párkapcsoalt meglétében mérik a boldogságot, hanem abban, hogy azt csinálhatják amit szeretnek.

2019. szept. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"Az igazán boldog emberek nem a párkapcsoalt meglétében mérik a boldogságot, hanem abban, hogy azt csinálhatják amit szeretnek"

vagyis ne akarj kirakatkapcsolatot

aki tenyleg szeretni fog, az direkt orulni fog neki, hogy nem fogod ot korabbi kapcsolatokhoz hasonlitgatni, es hogy nem fogsz neki atadni valami olyan nemi betegseget, amirol azt se lehet tudni, kitol kaphattad el

2019. szept. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
Miről beszélsz 63%? Sikítva fognak előle menekülni a nők már most! Én biztos arra gondolnék, vajon milyen defektje van ennek a srácnak, hogy még 26 évesen szűz? És nem várnám meg, amíg kiderül.
2019. szept. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!