Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csalódást okoztam a szüleimnek...

Csalódást okoztam a szüleimnek mert nem vagyok sikeres párkapcsolati értelemben a lányoknál, viszont tudják hogy mennyire nehéz párt találni, mit tegyek? 26F

Figyelt kérdés

Nagyon jó a kapcsolatom a szüleimmel. Sajnos sosem volt szerencsém párkapcsolati ügyben. Nehéz kedves lányt találni, hosszú párkapcsolatot létesíteni. Apa és Anya megértő, ők is tudják ezt, de mégis csalódottak. Főleg, mert nekik, amikor ők voltak fiatalok, mindig volt párjuk. Nekem meg már hosszú évek óta nincs senkim, szex sem történt. (Tudják, hogy nem érdekel az alkalmi szex, tiszteletben tartják.) Rossz érzés hogy bár nem mondják ki, szomorúak hogy egyedül, magányosnak látnak. Aggódnak értem, szerintük nem egészséges hogy ilyen hosszú ideje egyedül vagyok meg nincs nemi életem. Szerintük egy fiatal srácnak az lenne a helyes ha sokat lenne lánnyal együtt, főleg ebben a korban amiben vagyok.


Mit tegyek? Rossz érzés hogy csalódást okozok nekik, pedig ők is tudják, mennyire nehéz normális társat találni.


2019. szept. 1. 10:47
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
58%
Honnan veszitek, hogy szűz? Azt írta, hogy évek óta nem szexelt, nem azt, hogy soha.
2019. szept. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
51%

lehet

kerdezo, felnott ember senkinek se koti az orrara, hogy szuz-e vagy sem, a szuleinek sem, akire tartozik, az ugyis tudja

2019. szept. 2. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!