Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim nem látják be, hogy...

A szüleim nem látják be, hogy szorongásos személyiségzavarom van, de eltudnak minden mulyának hordani, meg hitekt felvetetnek velem nem tudok elköltözni, mert leszedtek. Hogyan oldjam meg az életem? 24F

Figyelt kérdés

2019. szept. 6. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj el pszichiaterhez es rakd a szuleid ele a papirokat. Annak mar csak tan hisznek.
2019. szept. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz. Ne vegyél fel több hitelt nekik, de magadnak sem. Az eddigi hitelek részleteit muszáj lesz fizetned, de emellett próbálj meg félretenni, minél hamarabb költözz el, és élj a saját szabályaid szerint. Ha ez nem opció, keress olyan állást, ahol van munkásszálló. Valószínűleg nem egy álom, de innen tudsz továbblépni. Egy a lényeg, be ragadj bele a mostani helyzetbe.
2019. szept. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz és a látleletet told az orruk alá.

A hitelfelvevésre nem voltál mulya?

2019. szept. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az enyémek homokba dugták a fejüket, de mikor 10 evig nem volt barátnőm, betegségem következtében 4 hónapig csak dokikkal találkoztam nem igényeltem társaságot , magamtól kezdtem el járni pszichoterápiara lassan elhitték. Én 10 el több vagyok, kevertszemélyisegzavarom van.
2019. szept. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szóval keress melót és pszichológust.
2019. szept. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A betegség nem mentális,gerinc betegség.
2019. szept. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!