Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Paranoid személyiségzavarom...

Paranoid személyiségzavarom van. A barátom csak annyit tud/érez, hogy akármit csinál, nem tudok benne megbízni. Hogy változzak meg? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Kezd elege lenni ebből a szituból és a haverja azt mondta, hogy bízzak benne különben el fogom veszteni. Én változni szeretnék, de nem tudom hogy mit kéne csinálnom ahhoz hogy meg tudjak benne bízni. Voltatok már ilyen helyzetben? Mit tennétek?
2010. nov. 7. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
nem tudsz kibujni önmagadból,én is valami hasonló bizalmatlansággal vagyok a férjem iránt,megpróbálom kordában tartani és nem mutatni előtte,magamban meg lerendezem a kételyeimet
2010. nov. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mit mond az orvosod? Milyen gyógyszert szedsz?
2010. nov. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mit érzel vele kapcsolatban pontosan?


Sajnos az én volt párom is ebben szenvedett. Elhagytam..de végül nem ezért.

2010. nov. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy orvos - pszichológus tud csak segíteni. Úgy értelmezem, a hiba nem a párodban van, nem azért nem bízol benne, mert ő okot ad rá, hanem azért, mert belőled hiányzik a bizalom képessége. Nincs mit tenni. Olyan mintha azt mondanám, hogy ússz át a folyón. Hiába minden, ha nem tudsz úszni. Hacsak el nem határozod, hogy megtanulsz "úszni", vagyis megtanulsz bízni. Talán ha hívő lennél, és Istenben bíznál, az segítene. Van a Bibliában egy tanítás: "Bízd az Úrra a dolgaidat, majd ő elrendezi". Ha ezt magadévá tudnád tenni: Bízni. Mondj le arról, hogy mindent neked kell ellenőrizni, kézben tartani, megcsinálni. Add fel a görcsös ragaszkodást. Ha tudod. Ha nem tudod, akkor legalább törekedj rá.
2010. nov. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!