Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy édesanyám...

Normális, hogy édesanyám állandóan azon azt mondogatja, hogy reméli nem leszek meleg, mert 19 évesen még nem volt barátnőm?

Figyelt kérdés

Mivel a legtöbb barátomnak, és a 16 éves húgomnak is van kapcsolata, de nekem nincs, anyám azon aggódik, hogy meleg vagyok.

Folyamatosan olyan megjegyzéseket tesz, hogy jó lenne, ha végre hazahoznék egy lányt, megpróbál rábeszélni a netes társkeresésre, és hasonlóak.


Néha pedig megjegyzi, hogy reméli nem vagyok meleg, mert nagyon szeretne unokákat, legalább hármat.


Engem mindez nagyon zavar, ahogy az is, ha megyünk valahova közösen állandóan a korom beli csajokat figyeli, és mondogatja, hogy mennyire illene hozzám, nézzem meg, hogy milyen jól néz ki.


Egyébként az aggodalmai alaptalanok, csak még nem volt olyan lány, akivel kölcsönösek voltak az érzelmeink. Mondtam neki ezt is, de nem érdekli, nem nyugtatja meg.


2019. szept. 6. 17:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

19 éves vagyok, nekem sem volt barátnőm, sőt, azon sem lepődnék meg, ha az unokahúgom "beelőzne", aki 11 évvel fiatalabb nálam... Bőven van rá esély, hogy 26 évesen is szűz leszek. Apám pl 21 évesen vesztette el, ő sem volt egy nőcsábász.


Bár ez engem egyre kevésbé zavar. Nem vagyok én ettől értéktelen.


19F

2019. szept. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
#11 Te figyelj, ne a fejedbe hordjad a farkadat akkor nem maradsz szűz. Nem kell itt nősülésre, párválastásra, gyerekre meg ilyen rózsaszín szarságokkal foglalkozzál. Ha tetszik a nő, szerezd meg és... .
2019. szept. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

#12

Te miről beszélsz? Egy szót sem ejtettem nősülésről.

2019. szept. 10. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
91%
tipp: barátkozz lányokkal, hogy gyakorolj. Bár anyukád tuti belezavar, és meghívja valamelyiket hozzátok vacsorára.
2019. okt. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%

Néha elmehetnél volt osztálytársakkal bulizni, ahol lányok is vannak. Engem is idegesítene, ha b#zi lenne a gyerekem.Szerintem anyukád jó anya, hogy foglalkozik ezzel és aggódik miattad.

Tudok olyanról, aki Budapestről direkt bátorította az apjával vidéken maradt fiát és egy ronda nyálas b#zi lett a gyerekből. Az egész város rajta röhög. A hülye pénzt gyűjt nemváltó műtétre. Miközben előtte egy helyes fiú volt, barátnővel.

2020. okt. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!