Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Komolyan nem lehet annyit...

Komolyan nem lehet annyit elvarni egy anyatol, hogy megsusse a kajat?

Figyelt kérdés

En nem kerek mast tole. Megveszem a hust, elokeszitem, bepacolom. Annyit kellene csinalnia, hogy beteszi a sutobe es figyel ra. De o fel van haborodva, hogy en mit kepzelek hat neki dolga van.

Mintha nekem nem lenne semmi dolgom erettsegi, nyelvvizsga, jogsi, versenyek elott.

A ruhakat kimosom magamnak, kivasalom. Iskolaba egyedul jarok. Sem oda, sem mashova nem kell elvinnie. A legtobb hozzavalot en veszem magamnak, es altalaban el is keszitem, csak a husok suteseben kerem a segitseget.

Ez tenyleg akkora keres, hogy nem lehet teljesiteni? Hogy veszekedni kell velem?


2019. szept. 7. 12:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
18%
Ha nem tetszik költözz el, nagykorú vagy. Egyébként is, hallottál már az önmegvalósításról, anyukád ezért nem ér rá.
2019. szept. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
55%

Ha azt mondjuk hogy nem nagy kérés az változtat valamin?


És ha azt hogy olyat vegyél amit meg is tudsz csinálni?


Vagy ha a pácolás, jogsi, nyelvvizsga ,minden mas étel megfőzése megy akkor miért nem tudod betenni te a sütőbe és figyelni rá? A pácolás nehezebb azt tudod, ezt meg nem . Kamuszaga van.

2019. szept. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
66%
Neki semmi dolga?
2019. szept. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád(ék) mit szoktak enni, hogy neked külön kell kaját készíteni? Ő nem eszik otthon semmit? Azt megbeszélni nem tudjátok, hogy egyszer egyikőtök, máskor pedig más főz? Nálunk így volt amíg otthon laktam, az főzött aki épp ráért és abból mindenki evett.
2019. szept. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Anyam nem tudom mit eszik. A tobbiek meg egeszsegtelen eteleket esznek
2019. szept. 7. 12:30
 6/28 anonim ***** válasza:
78%
Akkkor süssd meg magadnak az egészséges húst.
2019. szept. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
67%
Nem nagy keres.:-)
2019. szept. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
74%
Elvárni el lehet,csak a döntés az ő kezében van.De én azt se értem,hogy miért főz és eszik nálatok mindenki külön?
2019. szept. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
69%

9!


Nálunk pl eleve nincs délben főzve, a vacsora a főétkezés. Van egy ritka válogatós kamasz gyerekem, aki egyik pillanatról a másikra közli, hogy ő az adott etelt sosem szerette, neki x kell. Ilyenkor hangulatomtól függően vagy megcsinálom neki, vagy neki állhat maga. Van még egy férj és egy anyós, utóbbi spéci diétával, így bizony van, hogy többfelé étel készül.

2019. szept. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
85%

Kedves kérdező!

Biztos van más is a háttérben. Még én is megsütném a lányomnak, ha megkérne rá. (50 éves férfi vagyok). De ha úgy érezném, hogy dirigálni akár, vagy ugráltatni, akkor süsse meg magának.

2019. szept. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!