Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális volt a viselkedésük?

Normális volt a viselkedésük?

Figyelt kérdés
Anyám rajtakapott maszturbálás, és úgy leszidott apámmal, mint még soha, és még 1 hét után is ezt hallgattam. Normális volt a viselkedésük?

2019. szept. 8. 14:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
54%
Ha 7 éves vagy, akkor meggondolandó. Ha 17, akkor érthetetlen...
2019. szept. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
70%
Vallásosak?
2019. szept. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%

Bakker te is. Ha nem laksz egyedul, akkor zart ajto mogott csinald!

Valoszinuleg konzervativak, igy nincs mit tenni. Remelhetoleg idovel enyhulnek.

Amugy szerintem azert szidott le, mert borzasztoan kellemetlenul erintette a latvany es a normalis viselkedes helyett inkabb a kioktatast valasztotta.

2019. szept. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
68%
Ja es fiu v lany vagy. Korod?
2019. szept. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok.
2019. szept. 8. 14:44
 6/22 anonim ***** válasza:
23%
Hány éves vagy:Ha 16+ akkor az normális dolog,nem kellett volna akkora cirkuszt rendezni.
2019. szept. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%
rosszul kezelték,tedd túl rajta magad,és ajtót zár...:D
2019. szept. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
71%
Dehogy volt normális.
2019. szept. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonymousreview60 ***** válasza:
71%
Ha volt már éjszakai magömlésed, akkor ez teljesen normális. Intézd olyankor, amikor nem buksz le. Lehetőleg próbáld meg nem gyorsan letudni, mert az korai magömléshez vezet. Inkább csináld éjszaka.
2019. szept. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%

Aki azt írja akkor oké ha 16 éven felül van az illető, az mire gondol? Alatta bűn, vagy mi? Az én nagyon korai emlékeim erről kb 8-9 éves koromból valók. Nem tudtam még mit csinálok, de valahogy rájöttem hogy az jó. Anyámék ha látták, finoman szóltak hogy hagyjam abba, aztán ahogy idősebb lettem és rájöttem pontosan mit is csinálok, magamtól is privátban csináltam.


Kérdező, zárd magadra az ajtót. A szüleid vagy durván vallásosak, vagy konzervatívok, vagy mindkettő. Nem a legjobb reakció tőlük, de érthető. Én személy szerint nem csináltam volna belőle nagy ügyet, csak megkértelek volna hogy legközelebb zárd be az ajtót/vonulj el/stb.

25N

2019. szept. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!