Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan valaki akinek a...

Van itt olyan valaki akinek a közeli családtagjai függőbetegek nem veszekszenek, de irritálja őket a viselkedésük? Hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés
Utálom az italozó embereket.Igaz nem bántanak,de a tudat meg a látvány elveszi a másik emberek életkedvét is,kihat másokra és nem is tudják az alkoholisták milyen rossz ennek a tudatával együtt élni.Nyomasztó az ilyen légkör.

2018. szept. 28. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Nekem van alkoholista rokonom. Most mi van abban? Valaki cigizik, ő iszik. Felnőtt ember, csinálja azt ami jól esik. Úgyis csak egyszer élünk. Persze a felesége nem így van a témával.
2018. szept. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Nem mindegy h időnként sörözik v megiszik ebédhez egy pohár bort v h folyton iszik.. Amúgy meg az alkoholizmusnak is lelki oka van. Sajnos sok a fos kapcsolat család és hát a pia van kéznél..
2018. szept. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
75%
Nekem nem egy alkoholista rokonom van.. Nem érdekelnek kerülöm őket ha esetleg a közelemben vannak simán nem foglalkozok velük. De volt már hogy az egyik ilyen rokonnal veszekedtem nem is egyszer. Sajnos ez van... Hozzászoktam..
2018. szept. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem apám volt alkoholista. Gyakorlatilag az összes barát, rokon, ismerős "elkopott", senki nem foglalkozott velünk. Gyerekként szar volt ezt megélni.
2018. szept. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia, itt van erről egy videósorozat. A kérdésedből nem derül ki, hogy hány éves vagy, milyen szerepet töltesz be a családban...

https://www.youtube.com/watch?v=m4lz7R1rP5M&list=PL4D3HkmZB3..

2018. okt. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!