Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem szeretnék az anyámmal...

Nem szeretnék az anyámmal dolgozni?

Figyelt kérdés

Anyukám nem tudom, milyen morállal dolgozik, de az tény, hogy 1-2 havonta új munkahelyet keres.


Nemrég megkért, mivel megtudta mennyit keresek, jutassam be oda ahol én vagyok. Erre amúgy nem sok esély van, de azért eljátszottam a gondolattal, hogy mi lenne, ha. Mivel hozzánk úgyis új ember kell, talán jöhetne. Viszont mikor mobdtam én mit csinálok pontosan, húzta a száját, és mikor rákérdeztem azt mondta, hogy ő bármit megcsinál ezért a pénzért.


Még a munka gyakorlati része menne is neki, de 150 hibakódot (magyarul, angolul, plusz a 3 betűs kód) kell megtanulni, ami nem tetszik neki.


Én ezek ellenére szeretnék neki segíteni. Ti mit tennétek ebben a helyzetben?


2019. szept. 9. 10:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Juttattam már be többször ismerőst és rokont a munkahelyemre. Mindig megbántam, mert elvarjak, hogy valamilyen szinten vállald érte a felelősséget. Ergo ha hibázik, nem válik be, te is megkapod majd, hogy miért hoztad ide.

Olyan kényelmetlen szituáció, én nem csinálnám többet. Inkább segítenék átnézni az önéletrajzát és keresni neki máshol munkát.

Ha mindenhol 1-2 hónapot marad, akkor az már valószínűleg az ő hibája.

2019. szept. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz jó vége, hagyd. Nem tilthatod meg neki, hogy jelentkezzen, de ne protezsáld. Tényleg rád üt vissza, ha nem válik be.
2019. szept. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Csúnya, de én kamuznék: adja ide az önéletrajzát, hogy megnézem mit tehetek, de nem ajánlanám be: utólag tárhatom a karom, hogy ha nem hívják, az azt jelenti, hogy mást választottak.

Közben persze nyilván segítenék neki mást keresni.

2019. szept. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt tenném, amit a hármas.

Papíron elkéred az önéletrajzot, azt kamuzod, hogy leadtad, és ha aktuális lesz, hívni fogják. Jó munkahelyen ne hozd magad kellemetlen helyzetbe...

2019. szept. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd.Az előző válaszolók leirták,hogyan csináld,hogy sértődés ne legyen.Én bejuttattam egyszer az unokatesómat ahol én dolgozok,meg is bántam.Többé se rokonnal,se ismerőssel nem tenném.Keressen mindenki magának munkát.
2019. szept. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Amit 3-as írt, azt tenném.

Nem protezsálnám. Magaddal tolsz ki.

2019. szept. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Pontosan azt akartam írni, amit a 3-mas írt.
2019. szept. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amit a 3-as ír, azt tenném.
2019. szept. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is azt tenném amit a 3as irt..
2019. szept. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hankook? :D
2019. szept. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!