Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Összetörtem a telefonom...

Összetörtem a telefonom hogyan mondjam el?

Figyelt kérdés
Kicsit több mint fél éve vettem magamnak a saját pénzemből egy telefont mert az előzőt ami elég régi telefon volt leejtettem és pókhálósra tört. Ez egy drága telefon volt és nagyon szeretem a mai napig de ma kiesett a kezemből véletlen és összetört. Apukám nagyon anyagias és nem tudom hogyan mondjam el neki, minden választ köszönök szépen!

2019. szept. 23. 16:36
1 2
 1/17 Savlekotő ***** válasza:
95%
Miután saját pénzből vetted semmi közük nincs hozzá,de az gáz h rettegsz egy ilyen piti dolgot elmondani a saját szüleidnek,lehet sejteni a jo viszonyt..
2019. szept. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%
Szia apu. Az van, hogy elejtettem a telefonom, es betört a képernyő. Ezután végig hallgatod hogy leb.sz és kész is.
2019. szept. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
97%
Ha ennyite gaz a helyzet csereltesd ki
2019. szept. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Helo Apa! Elejtettem a telefonom és betört a képernyője. Nagyon szomorú vagyok mert szeretem ezt a telefont. Amúgy az én telom kb fél éve törött. Na bumm. Ez is drága volt. Működik.
2019. szept. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
73%

Csa Fater!

Csa!

Mi volt ma az isiben?

Osszetort a telom.


Bumm 20pofon

2019. szept. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Hát én sehogy se közölném senkivel, mert másra nem tartozik, hogy hogyan tördelem a saját holmimat. Semmi közük hozzá.
2019. szept. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
99%

Csináltasd meg, nem lesz olcsó és vegyél rá üvegfóliát 3-5 ezer ft kínából rendelve 1000-1500 Ft sokat számít ám, meg egy normális tok.

Apádnak elmondod hogy "Ez van egy béna sz@r vagyok" Aztán végig hallgatod a mondandóját és ennyi.

2019. szept. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
54%

Hogy a phaszba lehet ezeket elejteni, én mint az életemet, úgy szorítom állandóan, pedig fél kézzel felvenni sem tudom, olyan kicsi a kezem.


Amúgy nem értem, minek kéne elmondani.

2019. szept. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%

béna

vegyél egy 20 éves butatelefont

nekem is olyan van, azzal szoktam a szöget beverni a fába, ha barkácsolok.


és lehet vele telefonálni is.

2019. szept. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
59%

Mindig elborzadok, mikor itt azt olvasom, hogy gyerekek rettegnek a saját szüleiktől! Ez nagyon nincs rendjén (még mielőtt azt hiszed, hogy úgy van.) A szülők arra vannak, hogy segítsenek, nem arra, hogy megfélemlítsenek, és kiszolgáltatott helyzetbe hozzanak.

Egyébként teljesen mindegy, hogy hogy mondod meg, a reakciója nem attól függ, hanem a pillanatnyi hangulatától. És akármi is az, ki lehet bírni a rá se ránts technikát alkalmazva. Nem vagy bűnös azért, mert elejtettél egy tárgyat, bárkivel megesik, az apáddal is.

2019. szept. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!