Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tilosban parkoló autó miatt...

Tilosban parkoló autó miatt összetörtem a telefonom most ki a hibás?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ma este elmentem görkorizni és igen tudom ,hogy hülye vagyok ,de telefonnal a kezemben. (Régóta korizok, nem szoktam elesni.) Egy parkban görkoriztam ahol van egy parkoló csak ,hogy a járda végénél állt a kocsi ahol a gyalogos leléphet az úttestre... (teszek ki képet ,hogy érthető legyen) Gyorsan mentem a korimmal és nem tudtam megállni csak kikerűlni a füvön így elestem és a telefonom kepernyője betört szerencsére lehet használni, de nincs pénzem kifizetni és valószínűleg erre a jótállás semmit nem ér ...anyum kinyír bár teljesen joggal... Ilyenkor tudok valamit kezdeni a kocsissal marmint az övé a felelősség? (Nem szeretek másokra hárítani,de átgondoltam és ezért visszamentem lefotózni a rendszámot meg a kocsit) Nagyon köszönöm előre is a válaszokat!!!

2019. jún. 23. 23:57
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Sajna nem tudok képet küldeni mert nem tudom ,hogy kell...
2019. jún. 24. 00:00
 2/41 anonim ***** válasza:

Ide told fel a képet, aztán a linket szúrd be:

[link]

2019. jún. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
90%

Nem fogod tudni bizonyítani, hogy amiatt a kocsi miatt estél el és akkor tört be a kijelző. Esetleg ha van ott valami kamera, ami felvette. Illetve senki sem fog vele komolyabban foglalkozni, hacsak nincs vmi NER-es ember a családban.


Szerény véleményem szerint engedd el, vonjad le a tanulságot. Esetleg ha nem volt fólia, akkor ezen is érdemes elgondolkozni. Fólia meg tok valószínűleg megvédte volna. Persze az sem garancia, de nekem csodákat tett. Illetve ja, ne görkorizz mobillal.

2019. jún. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
2019. jún. 24. 00:10
 5/41 A kérdező kommentje:
Volt üveg fólia ,de az se védte meg sajna...
2019. jún. 24. 00:12
 6/41 A kérdező kommentje:
Üvegfólia***
2019. jún. 24. 00:12
 7/41 anonim ***** válasza:
74%

A kép alapján nem tűnik tilosban parkolásnak.


De amúgy jól értem, hogy egy parkoló autó előtt nem tudtál megállni? Mi lett volna ha egy öreg néni vagy egy óvodás kisgyerek sétál be eléd?

Te vagy nagyon bénán korizol vagy menet közben a telefonodat buzerálod. Mind a kettő veszélyes.

2019. jún. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Őket kitudtam volna kerülni mivel nem foglalnak el ennyi helyet. Gyorasan mentem es nem telefonoztam, zenét hallgattam. Vagy bele megyek az autóba vagy kikerülöm a füvön. A füvet választottam és az úttesten estem el.
2019. jún. 24. 00:25
 9/41 anonim ***** válasza:
29%
Szabálytalanul parkolt, igen. De sajnos nem valószínű, hogy be tudod bizonyítani, hogy emiatt, ott és akkor tört be a telefonod kijelzője. Ez sajnos tanulópénz, legközelebb nem lesz a kezedben a telefon.
2019. jún. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Ja és ott leejtős az út. :( Tudom én is hülye voltam...
2019. jún. 24. 00:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!