Normális apukám?

Figyelt kérdés

Ma elment boltba, kérte, hogy zárjam be az ajtót, mert tele volt a keze. A konyhában tettem-vettem, mondtam oké. Elfelejtettem bezárni. Kb. 20 perc múlva hallom, hogy nyitódott az ajtó, és egy mély, számomra ismeretlen hang bekiabált, hogy jó napot kívánok. A szívem majd megállt, azt hittem valami rossz szándékú ember jött be, akkor esett le, hogy nem zártam be az ajtót. Rohantam ki az előszobába, és akkor láttam, hogy csak apukám jött meg. Direkt torzította el a hangját, hogy "megleckéztessen" amiért nem zártam be az ajtót, hogy akár egy tolvaj vagy erőszakoló is bejöhetett volna. És még élvezte is a helyzetet, mert ő nevetett közben. De most nem igaz, hogy nem lett volna elég, ha csak rám szól, hogy máskor erre figyeljek, mert baj is lehet belőle. Inkább a szívbajt hozta rám... komolyan, néha nem értem. Szerintetek normális?


L/20


2019. szept. 23. 20:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
14%
Rossz vicc volt valóban. Kérd meg h legközelebb ne ijesszen meg!
2019. szept. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen, jó fej faterod van. Az jobb lett volna, ha megpofoz?
2019. szept. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%
Jól tette, igy talán megjegyzed hogy az ajtót mindig be kell zárni .
2019. szept. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
89%

TE NEM VAGY NORMÁLIS, amiért ilyen piti hülyeségekkel fárasztod az oldal látogatóit!! >( !!20!!, azaz húsz évesen!


Nőből vagy, azt gondolod, hogy minden olyan aranyosan fog Neked állni?!


Ráadásul olyan dologban hisztizel, ahol 120% Te voltál a hibás.

Apukádtól pedig inkább ez egy aranyos és vicces húzás volt. Aranyos apukád van. :)

De TE meg hisztis vagy! >( Más magyar leány apjánál fejmosás, hiszti/feleselés esetén két nagy pofon, azt takarodj a szobádba...

2019. szept. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
94%
Igen normális sőt! Nagyon jó kis ötlet volt ez a lecke! Ha csam rádszól,egyik füleden be másikon ki,így talán biztosabb hogy bezárod az ajtót
2019. szept. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 Savlekotő ***** válasza:
90%
Jó fej lehet az öreg,én örülnék ha ilyen jópofa lett volna az enyém is.
2019. szept. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
91%
Örülj neki. A férjem leordította volna a gyerekeink fejét egy ilyen miatt. Teljesen jópofán figyelmeztetett, legalább megjegyezted.
2019. szept. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
89%
Kettőtök közül az egyik normális ...
2019. szept. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
90%
Igaza van apádnak.
2019. szept. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
7%

Gratulálok, az üvöltözés meg a verekedés rögtön mindenre a megoldás. Mennyi idegbeteg van itt... De hát nincs min csodálkozni itt a vak komondor országában.

Egyébként meg otthon volt végig a kérdező, nem ment sehova, minek kéne zárogatni az ajtót?

2019. szept. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!