Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Betegápolók, nővérkék! Apukám...

Betegápolók, nővérkék! Apukám fenekét nekem kell törölnöm 2hétig, mert a jobb keze be lett gipszszelve. Hogy lehetne ezt valahogy el viccelni, poénkodni vagy oldani a feszültséget? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok!Apukám jobb kez megsérült,és 2hétig nekem kell ki törölnöm a fenekét.Nyugdíjas,és mozgássérült.Ėrzem,hogy ez kínos helyzet számára,és nekem is kicsit kényes téma.Mert ugye ezt mindenki maga végzi.Szereztem erős illatosítót a WC-be,szereztem gumikesztyűt is.Azt tervezem,hogy a WC papírt is előre elkészítem.Azt is ki gondoltam,hogy amikor azt mondja végzett,bemegyek,és egyből azzal kezdem,hogy lehúzom a WC-t.Hogyan lehetne ezt valahogy el viccelni,poénkodni vagy oldani a feszültséget?

2019. szept. 4. 03:47
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Most van hajnali 3:52-perc,Apu 6-7 közt ébred,meg reggeliznek,beveszi a gyógyszereket,és olyan félnyolc,nyolc óra körül wc zik ,ma minden oké akkor így szokta.Naponta 1x.Félek ettől a helyzettől,mert érzem,hogy apu kiszolgáltatott helyzetben van.Tegnap nyugtatgattak,hogy nyugi elvicceljük,de ez nem volt igaz,mert nem tudom,hogyan oldhatnám a feszültséget.Légyetek szívesek segítsetek.Köszönöm szépen !
2019. szept. 4. 04:00
 2/23 anonim válasza:
94%
Használja a bal kezét
2019. szept. 4. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
BAKKER, két keze van, nekem evidens lenne, higy a másikat használja..... Vegyél neki nedves WC papírt, azzal egyszerűbb lesz neki
2019. szept. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%

Nővér voltam.

Ott a másik keze, nehogy te csináld!!! Eleve megsérted az intim szféráját. Ha enni tud vele, akkor ezt is meg tudja csinálni.

2019. szept. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is,add a bal kezébe!Meg adj neki egy nagyobb mosdoszivacsot is,meg lavort,hogy azzal lemoshassa magát utana!
2019. szept. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem használja akkor a bal kezét? Le van bénulva, vagy az is megsérült vagy mi? Mert az egy dolog hogy valaki jobbkezes, de attól még a fenekét nem nagy dolog kitörölni a bal kezével! :D
2019. szept. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
A feneket bal kézzel is ki lehet törölni.Legalábbis én nem engedném,hogy más törölje ki,ha tudom használni az egyik kezem.
2019. szept. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
96%
Tanulja meg ballal kitörölni.
2019. szept. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
zuhany.
2019. szept. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Én jobbkezes vagyok (és mozgássérült) mégis megtanultam a fenekem bal kézzel kitörölni, mivel ahova költöztünk a klotyó mellett jobbról van valami kémény, vagy mi a fene és onnan nem férek hozzá.

Eszembe nem jutna a gyerekemmel töröltetni a fenekem ilyen esetben.

2019. szept. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!