Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, hogy megoldódjon?

Mit tegyek, hogy megoldódjon?

Figyelt kérdés
Anyámék 3 éves koromban elváltak, és én ezt el is fogattam, apámnak most van egy lengyel szeretője akivel igazából nincs bajom, nem gyakran látom. De anyámnak volt egy élettársa akivel tök jóban voltam, itt lakott nálunk, jó fej volt aztán szétmentek és anyának most van egy másik szeretője akit nem tudok elfogadni, nem ismerem, mindig itt van, nem szeretnék előtte enni vagy főzni de majdnem minden este itt van és eljön valamikor majd olyan fél 12 fele (este) megy el. Anya nem jelenti be, hogy mikor jön hiába kérem, de mindig mikor vacsoráznék akkor eszmélek ra, hogy itt van ezert gyakran nem is eszem este és másnap majd éhen halok mert nincs időm reggelizni, és nem tudom miért lehet az éhségtől, lehet a gondolattól, hogy anya apát meg a volt élettársát (aki már a lánykérés szélén ált) és engem (tudom hülyén hangzik de tényleg ezt gondolom) elfelejtett ezért nagyon gyakran sírok. Mit tegyek, hogy ez a rémálom végetérjen???

2019. szept. 29. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Miért nem tudsz vacsorázni anyád új pasija előtt?
2019. szept. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem eszel attól még hogy ott van a hapsi? Annyira zavar? Akkor vonulj el a szobádba enni.
2019. szept. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok és nem ismerem a srácot. Egyszerűen nem tudok vele békében lenni anya múltkori élettársa miatt, és nincs kész kaja, nekem kéne csinálni. És anyával erről nem nagyon tudok beszélni mert nagyon sokat telegonál.
2019. szept. 29. 21:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Szép anyasági bizonyítvány 👏🏼
2019. szept. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Írj neki sms-t vagy messengeren/viberen, hogy 'anya beszélnünk kell, szánj rám egy kis időt' és mondd el neki, hogy érzel mit gondolsz az új srácról vagy mi feszélyez..és főleg azt hogy neked nehéz még feldolgozni, hogy van egy új férfi az életében/nem szimpatikus neked/, akit alig ismersz és ott 'téblábol' a lakásban, ami neked is az otthonod és nem szeretnéd kellemetlenül érezni magad miatta ezért ha megoldható akkor tényleg szóljon mikor jön, mert akkor te is úgy rendezed a dolgaidat/... Enni meg egyél, ha ott van vonulj el a szobádba és vacsorázz ott,ha anyud szóvá teszi akkor még írnod sem kell neki, mert adja magát a helyzet...
2019. szept. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!