Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Utálom a "apámat". Mit tegyek?

Utálom a "apámat". Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A mai este gördeszkáztam az udvaron és apámat zavarta ezért elvette és kettétörte a 10.000 ft-os gördeszkámat. Beteltem és mondtam neki hogy nem az apám mivel minden nap mondogatja hogy idi0ta, b*zigyerek, h*lyegyerek stb.. Annyira haragszom rá hogy örökre elmennék itthonról de ha elmegyek rámhívják a rendőröket.. (Volt már ilyen eset) Mit tegyek?
2019. okt. 2. 21:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Édesanyád hol van? Mennyi idős vagy? Nem nagyon tudsz mit csinálni, mint viselkedni.
2019. okt. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%
Gondolom elötte már mondta, hogy hagyd abba, amit te leszrtál. Bejelentkezel a gyámügynél, hogy neked borzaszto az életed, ezért kéred, hogy otthonba vigyenek.
2019. okt. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem lenne szívem elmenni örökre otthonról..
2019. okt. 2. 22:57
 4/17 anonim ***** válasza:
18%
Ja, ja borzasztó, és a legfontosabb a 10000 forint...
2019. okt. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
82%

Velem is hasonló helyzet volt mindig lealázzot meg sértő dolgokat mondott rám és kivételezett a testvéremmel én meg folyton lázadtam ellene és sosem értettem miért szól bele az életembe amikor sose foglalkozott velem igazán de aztán megoldódtak a dolgok ahogy egyre idősebb lettem meg máshogy kezdtem látni a dolgokat persze most is vannak problémák mert szinte sosem értünk egyet de már nem olyan komolyok és szerintem a munkahelyi stressz miatt volt amit rajtam vezetett le szóval nem feltétlenül veled van problémája csak lehet hogy rossz paszba van és te meg nem úgy szoltál hozzá


20/F

2019. okt. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
A szomszédok imádni szokták, mikor este csak ezt hallják folyamatosan: gurulgurulgurul CSATT! És persze minél többet ugratsz, annál jobban imádnak. Feltételezem nem egyszer lettél megkérve, hogy ezt az áldásos tevékenységedet ne estére időzítsd. Ugye?
2019. okt. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonymousreview60 ***** válasza:
45%
#5: " de aztán megoldódtak a dolgok ahogy egyre idősebb lettem" A különköltözés nem a helyzet megoldása csak a tünetek megszűnte. Vagy itt másról van szó?
2019. okt. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
Lehet hogy gáz de még mindig otthon lakom
2019. okt. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%

"de aztán megoldódtak a dolgok ahogy egyre idősebb lettem meg máshogy kezdtem látni a dolgokat"


Én itt arra gondoltam hogy valaki 15-16 évesen máshogy fog fel dolgokat mint pl. 20 évesen

Sok dolgot máshogy fogok fől mint amit akkor és persze vannak dolgok amik meg maradtak csak át kell gondolni mi miért van és úgy kell hozzáállni

2019. okt. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
77%
A gördeszkát ahelyett törte össze, hogy téged megüssön. Ilyet egy szülő csak a tehetetlenségében tesz, tehát amikor azt érzi, hogy már magadtól is tudnod kellene, de el is mondta ezerszer, és mégsem fogod fel a dolgot. A szülő is ember. Nem jó, hogy ez történt, de próbáld meg beleképzelni magad a helyébe, és utána nem tilos megbeszélni a dolgot.
2019. okt. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!