Utálom az apámat?!?!

Figyelt kérdés
Folyton kiabál! Ha nem akarok neki segíteni akkor meg akar verni, de azért nem szeretnék segíteni, mert kiabál. Még a nagyszüleimnek is szívesebben segítek, mint neki. Anyu se tud megvédeni, mert majdnem fel lökte. A nyaramat mindig elsírja ,,rabolni".Amúgy tökre meg anyuval meg kisöcsivel csak apu lehetne kedvesebb, boldogabb. Még ha nem úgy csinálom a dolgot ahogy kell akkor le csesz. Én nem értem őt ő se engem. Én elmondtam neki mit érzek, de azt mondta, hogy ,,Nem a szeretetből élünk". Amúgy egyáltalán nincsen baj csak legyen kedvesebb megértőbb és gondolhatna arra, hogy ÉN NEM Ő VAGYOK!nés nem akarok ő lenni és teljesen elakarok szakadni tőle. A nyáron ha programom van nem érdekli akkor le kell mondanom. Anyuval szeretik nagyon egymást ezzel nincs is gond. Amúgy egyáltalán nincs probléma neértsetek félre szeretjük egymást csak én utálom aput és azt hiszi, hogy ez így jó, de téved. Nincs baj! Csak a véleményeteket szeretném tudni vagy tanácsot, hogyan kezeljek az ilyet.

2018. júl. 25. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

"Amúgy egyáltalán nincs probléma neértsetek félre szeretjük egymást csak én utálom aput és azt hiszi, hogy ez így jó, de téved."


Keresd a hibát.

2018. júl. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Szólj a nagyszüleidnek. ( Apukád szüleinek) vagy a gyerekvédelmiseknek. Jobbat nem tudok.
2018. júl. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudsz, menj nyáron diákmunkára, iskolaidőben kollégiumba, és érettségi után dobbants.

Bár a fogalmazásod alapján olyan 13 lehetsz, kolira még talán van esélyed ilyen fiatalon, nyári munkára maximum feketén.

2018. júl. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!