Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen hatással van egy saját...

Milyen hatással van egy saját igényeit sokszor előtérbe helyező apa a gyerekeire?

Figyelt kérdés
Nem mindig, de gyakran.
2019. okt. 7. 11:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
33%
Én nem tudok megbízható, fix pontként tekinteni az enyémre, pont ezért.
2019. okt. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
59%
Konkret helyzeteket kene leirnod, igy semmit se lehet mondani.
2019. okt. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
74%

Idióta kérdés.

Alapból mindenkinek a saját igényeit kell előtérbe helyezni. Ha a szulo nem eszik, nem tudja a gyereket ellátni, ha beteg és nincs kezelve, megintcsak nem tudja a gyereket ellátni.

Ha a kérdés tehát az, hogy apa leüljön e enni az egésznapos munka utan, ahelyett hogy játsszon a gyerekkel, akkor igen, helyezze a saját igényeit eloterbe. Ha az a kérdés, hogy éppen egészhetes semmittevés után elmenjen e tápszert venni, mert elfogyott, vagy feküdjön tovább a semmibe bámulva, akkor igen, kapja ossze magát és menjen.

2019. okt. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Pl. olyan programokra megy, ahova a családot nem viszi. Olyan hobbit választ, amiben a család nem tud részt venni. Olyan emberekkel barátkozik és találkozgat rendszeresen a szabadidejében, akiknek a családját nem mutatja be.


Szóval olyan, mintha lenne egy másik élete, amiből a saját családját kizárja. Időnként lemond ezekről, de érezhetően nehezére esik.

2019. okt. 7. 12:29
 5/27 anonim ***** válasza:
64%
Magyaran normális felnőtt emberként önálló eletet is el? Tejljesen rendben van. Nekem pl horgolás a hobbim, bele kellene vonnom a gyerekemet meg a férjemet? Vagy vigyem el nyelvet tanulni oket? Nem ismerik a nyelvtanfolyamok tagjait, nem is kell. Minek? Akikkel nem vagyunknoylan közeli kapcsolatban, hogy elhívjuk magunkhoz, azt a másiknak nem kötelező bemutatni. Csak a hibát keresed ebben az emberben
2019. okt. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
5, pont hogy elhívják magukhoz.
2019. okt. 7. 12:36
 7/27 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem ebből nem lehet tudni.

Az normális, hogy van külön programja is, hobbija is. Legyen az anyának is. Sőt, legyen kettesben is programjuk a gyerekek nélkül. Persze a családi programok mellett.

Ha csak családi program van, abban bele lehet fásulni. De persze az se jó, ha mindig külön utakon jár valaki.

Én pl. konditerembe járok (nőként) és oda nyilván nem fogok gyereket vinni.

Vagy ha pár havonta összeülök a két legjobb barátnőmmel, oda se viszek se férjet, se gyereket.

2019. okt. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
74%
Mindent lehet, csak a helyes arányokat kell megtalálni. Azért ha a pasi mindig külön utakon jár, az nem hinném, hogy a feleség kekeckedése.
2019. okt. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

7. igen, ezt normálisnak tekintem én is.


De mikor már ott tartunk, hogy minden hétvégére van programja, én meg nem tudok eljutni a fodrászig se, akkor az nem együttműködésen alapuló kölcsönös kapcsolat, hanem arról szól, hogy neki teljesüljön az elképzelése, a többi nem érdekes.

2019. okt. 7. 12:47
 10/27 A kérdező kommentje:
8. igen. Pont ezt akarom mondani, hogy aránytalanul soknak érzem a saját utas dolgait. De közben amúgy azt is értem, hogy ilyen is kell.
2019. okt. 7. 12:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!