Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen anya az aki a saját...

Milyen anya az aki a saját gyerekét okolja hogy a férjével megromlott a kapcsolata, mert a gyerekük meleg?

Figyelt kérdés
[link]
2019. aug. 9. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Hát ha jól értelmezem a cikket, akkor anyuka erősen valláskárosult.
2019. aug. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Fideszes.
2019. aug. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Írja a cikk b+, hogy nagyon vallásos. És aki olyan, az kényszeresen és makacsul ragaszkodik az igazához, meggyőzni nem lehet. Kár is próbálkozni vele. Ezt a kérdést is kár volt kiírni, mert csak provokálni akarsz vele.
2019. aug. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom, te mi mást vársz egy ilyen turbóvallásostól? Mert én pontosan ezt.
2019. aug. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Kimosták az agyát...
2019. aug. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
6%

A nyitókérdésnél azt hittem, magyarországi szülők.

Aztán elolvastam a linket: nem írják, de valószínűleg amerikai szülők.

Amerika a korlátlan hülyeség hazája. Nem is érdemes föltenni a kérdést, milyen anya az ilyen, mert azokat az embereket mi sosem fogjuk érteni.

De amúgy is messze vannak, a fene tudja mi igaz ebből a hírből. Az is lehet, hogy csak egy meleglobbista újságíró találta ki az egészet. Mert lássunk át a szitán: ez megint a melegek elfogadására buzdít és hülyének/gazembernek állítja be azokat, akik nem kedvelik a melegeket. Ez az üzenete.

2019. aug. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
8%
Normális, mentálisan egészséges.
2019. aug. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ez a sztori nem ilyen egyszerű, rájössz, ha elolvasod az előzmény-cikket:

"...A Hetero Pride augusztus 24-én lenne esedékes, de Matthew Mason – a rendezvény egyik szervezőjének _nevelt_ fia -, aki tizenkilenc éves korában bújt elő és azóta csakis elutasításban részesül családja részéről,..."


"...Az esetről a városi tanács tagjait is megkérdezték, akik között megtalálható Matthew biológiai édesanyja, Kristi Ah You, aki tinédzserként adott életet fiának, és fiatal kora miatt bízta mások gondjaira a gyermeket. Ő úgy látja, a város nagy valószínűséggel nem fogja engedélyezni a Hetero Pride-ot a gyűlöletkeltés miatt. Elmondása szerint pedig büszke Matthew-ra, amiért kiáll azért, amiben hisz, és ezért minden tisztelete az övé."


Szóval ez semmi más, mint röpirat az örökbe adás ellen... szerintem lementem a cikket, és ha valaki az abortuszos kérdéseknél azzal jön, hogy "addörökbe", akkor belinkelem.


Egyébként attól, hogy valaki mélyen vallásos, még tiszteletben tarthatná a másik ember vallásszabadságát... akkor is, ha az a gyereke...

2019. aug. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem baromi gáz,ha valaki a gyerekét okolja bármilyen okból a társával való kapcsolata miatt.


Ha gyereket vállalsz bármire fel kell készülni.


Aki nem képes elviselni a gyerekkel járó nyűgöket,az mi a francnak szül gyereket,vagy minek szül gyereket egy olyan pasinak?


A kapcsolat két emberen múlik,a gyereknek semmi köze hozzá.

Viszont egy gyerek lehet áldozata,kárhozottja egy rossz kapcsolatnak.

Egy egész életre tönkremehet,ha rossz környezetben nő fel.


Aki pedig a gyereke helyett a párját választja az egy gyenge és/vagy sz-ar alak.Nem szülőnek való.

2019. aug. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Savlekotő ***** válasza:
100%
Agy mosott Keresztény.
2019. szept. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!