Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Zavarna, és ha igen, miért?

Zavarna, és ha igen, miért?

Figyelt kérdés
Anyák, zavarna benneteket, ha kiderülne, hogy a most huszonéves fiad, még kamaszként, lefeküdt a legjobb barátnőddel?
2019. okt. 17. 12:26
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
29%

#18 Egyrészt egy szóval sem mondtam, hogy ne szexeljen egy kamasz. Igenis szexeljen. Igenis legyen szerelmes. Szerezzen tapasztalatot. Az ellen volt kifogásom, hogy ezt az édesanyja barátjával tegye.


Másrészt ha ilyen butaságokat képes vagy leírni akkor (sajnos) életedben nem találkoztál igazi anyai szeretettel. Mert látszik, hogy fingod nincs róla.

De legyen Neked igazad. És amíg te anyád legjobb barátnőjével hancúrozol addig az ő fia majd a te anyáddal ismerkedik. A férje meg a húgoddal/biszex öcséddel gusztusának megfelelően. Ez teljesen normális (?) hiszen csak "legális korban szexeltnek egy jót". Rendezhettek ottalvós bulikat csak vigyázzatok nehogy keveredés legyen mert nagyon ciki lesz másnap anyád mellett ébredni...

Aztán ott már valóban lesz dolga Freud bácsinak. Tetszik már picit tovább látni az aktuális merevedésénél? Ez jelzi valahol azt, hogy az ember felnőttként tud gondolkodni...

2019. okt. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
56%

"És amíg te anyád legjobb barátnőjével hancúrozol addig az ő fia majd a te anyáddal ismerkedik" - und? Ez ugye max apámnak okozhatna problémát, nekem nincs közöm anyám szexuális életéhez ... meg úgy általában senkiéhez se a sajátomat (meg esetleg az én páromat) leszámítva.

Szóval tisztázzuk, senkinek semmi joga a saját erkölcsi nézeteit másokra erőszakolni, amit számon kérhet valakin, az a törvény. Most lusta voltam végigzongorázni, hogy az általad leírt kavarban van-e törvénytelen, ha nincs, akkor a "kis színes" kategória, lehet rajta borzongani unalmas élettel bíróknak.

Felhívnám a szíves figyelmedet 2 tényre:

1, A 13-ai választáson az ÖSSZES szexbotrány-érintet jelöltet megválasztották.

2, Már Ferenc pápa fakadt ki azon, hogy sokan az erkölcsöt a szexuális élettel azonosítják.

Szóval úgy vélem, hogy itt az idő, hogy mindenki húzzon ki szépen mások ágyából, hálószobájából, szexuális életéből mint a vadliba, és próbáljon meg (kef)élni és (kef)élni hagyni másokat is.

2019. okt. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
47%
Mivel babakent pesztralta sokat... Erdekes lenne :D Fiam mondjuk 16, baratno 46...sztem nem tetszene a fiamnak. A lánya annal inkabb :D
2019. okt. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
57%

#23, ha nem jön be neki, abból ugye nem lesz szex. Ha mégis rámozdul, akkor meg max részesül egy kis szex-edukációban, ami majd megvédi a "szűzkisfiú és szűzkislány szerencsétlenkedései egymással" című horror-burleszktől.

Tényleg nem vágom, egyesek miért csinálnának ebből akkora ügyet, mint ha legalábbis postát raboltak volna közösen. Anyuka mégse részesítheti gyakorlati szex-oktatásban a 180 cm + picike babucikáját, örüljön ha valaki megteszi helyette.

2019. okt. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 piroska és a farkas ***** válasza:
51%
Azért ha ez annyira baromira természetes, kedves Kérdező, akkor miért nem mondtad màr el anno X éve a " legjobb baràtnődnek", h a fia mennyire jó az àgyban? Hàt egy " legjobb baràtsàgban" ennek ki kell derülnie? Ejj.
2019. okt. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
33%
Zavarna. És nem lenne többé barátnő az a legjobb barátnő. Undorodnék tőle. A fiamra nem haragudnék, csak remélném, hogy kósza numeránál nem tartotta többre azt a nőt, és villámgyorsan továbblép rajta, majd egy olyan lány mellett köt ki, akivel kölcsönösen szeretik és tisztelik egymást, és egészséges párkapcsolatot tudnak kialakítani, amiben egyenlőek és tartósan boldogok.
2019. okt. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
#25 "akkor miért nem mondtad màr el anno X éve a " legjobb baràtnődnek", h a fia mennyire jó az àgyban?" - izé, ahogy a fiúnak nincs semmi köze az anyja szexuális életéhez, úgy az anyának sincs semmi köze a fiúéhoz - erre gondoltál?
2019. okt. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
0%
De, van köze hozzá hogy a felnőtt, akit bizalommal a gyereke közelébe engedett, a gyerekkel dugatja magát. Ugyanis KÖTELESSÉGE az ilyeneket távol tartani tőle.
2019. okt. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
74%
#28 már megint ez a "szeretem, tehát korlátozom a jogait" betegség... próbáljátok már megemészteni, hogy Magyarországon minden 14 év feletti ember (a közvetlen vérrokonai kivételével, de az meg minden mástól független) azzal él szexuális életet, akivel akar. És az az anyuci vagy apuci, aki ettől "csak meg akarja óvni", az mindent tesz, csak éppen jót nem.
2019. okt. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
3%
Bezzeg, ha én ezt férfiként tenném meg, akkor én lennék a világ legrosszabb embere, d***ljek meg, hülye pedofil állat, mi? Pedig nagyon sok különbség nincs aközött, hogy egy felnőtt nő fekszik le egy kamasz fiúval meg, hogy egy felnőtt férfi egy kamasz lánnyal.
2019. okt. 19. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!