Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Zavarna, és ha igen, miért?

Zavarna, és ha igen, miért?

Figyelt kérdés
Anyák, zavarna benneteket, ha kiderülne, hogy a most huszonéves fiad, még kamaszként, lefeküdt a legjobb barátnőddel?
2019. okt. 17. 12:26
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
95%

Persze, mindenki azzal szexel akivel akar. Én meg azzal barátkozom, akivel akarok.

Senki nem azt írta, hogy máglyán égetné el a nőt, vagy szobafogsagra ítélné a gyereket, hanem azt, hogy a legjobb barátnővel nem lennének barátok többé.

Mindenkinek joga van ahhoz is, hogy sggfej legyen, de egy baratságba az sem fér bele.

2019. okt. 19. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
31%
"Pedig nagyon sok különbség nincs aközött, hogy egy felnőtt nő fekszik le egy kamasz fiúval meg, hogy egy felnőtt férfi egy kamasz lánnyal." Nincs különbség. Mindkettő kihasznál egy hormonhajtotta, bizonytalan lelkiállapotú védtelent. Mindklettő arra gerjed hogy a hamvas fiatalka túl buta és védtelen, manipulálható. Mindegyik felnőtt selejtes aki gyerekkel kezd.
2019. okt. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

"Pedig nagyon sok különbség nincs aközött, hogy egy felnőtt nő fekszik le egy kamasz fiúval meg, hogy egy felnőtt férfi egy kamasz lánnyal." - így van, tehát aki pedozni kezd, az nem kis űrről tesz tanúbizonyságot - a nyakán felül.

Egyikhez sincs senkinek semmi köze _HA_ mindketten akarták.

2019. okt. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
"Persze, mindenki azzal szexel akivel akar. Én meg azzal barátkozom, akivel akarok." - na ez viszont igaz.
2019. okt. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

OFF, én apaként egy istentelen "high five"-ot adnék a gyerekemnek. :D

A másik része: A nejemet meg kissé elítélném, ha emiatt megharagszik a barátnőjére. (Tfh. a barátnő szingli/elvált. Ha házas, akkor vakarnám a fejemet...)

Úgy vagyok vele, hogy a gyerek anyja nem szólhat bele, hogy a fiacskája "kinek a lakatját nyitja ki a kulcsával".

Ha ez pont a legjobb barátnő -hát sag schon. A srác szereti a MILF-eket, a nő szereti a fiatal srácokat. Nincs ebben szerintem semmi megbotránkoztató.

Maximum barátnéni olyan dolgokra tanítja a srácot, amelyekre a vele korabeli kislányok nem képesek. :)

f/46

2019. okt. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!