Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál hozzá, ha anyukád...

Mit szólnál hozzá, ha anyukád megkérne, az ő kedvéért gyere el egy olyan eseményre, ahol ott lesz az expasid, méghozzá nyilván az új nőjével, akivel hónapokig megcsalt téged?

Figyelt kérdés
És azt mondaná, ha nem jössz, akkor nem is szereted őt. Mert neki ez az esemény annyira fontos. És nem érdekelné, hogy még fáj neked a szakítás is, a megcsalás és a hazugság még jobban, és nem vagy rá készen, hogy a csodaszép új nővel egy helységben legyél.
2019. okt. 20. 18:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
33%

Elmennék, mert nem vagyok annyira gyerekes,hogy ne tudjam kezelni a helyzetet.

De ha elkezdene érzelmileg zsarolni, velem ott fejezte be.

2019. okt. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%

Azt mondanám neki, hogy nem.


Valamint megmondanám neki, hogy az olyan szöveg, hogy "HA te nem teszed meg ezt vagy azt értem, AKKOR nem szeretsz" ez egy nagyon kemény agresszió, érzelmi zsarolásnak hívják. Egyetlen ember sem használja, aki valóban szeret. tehát miért is nem szeret téged az anyukád? Miért futsz bele olyan pasikba, akik csak lábtörlőnek használnak téged?


Valamint megmondanám neki, hogy szálljon magába. Törődjön a maga dolgaival, és kárörvendjen talán máson, nem a saját lánya mély lelki fájdalmán. Az EQ-ja a nulla felé konvergál.


Kérdező! Jó volna egy pszichológus, ha ilyen az anyád. Még most, amíg nem késő.

2019. okt. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%

Milyen esemény? Nem mindegy, hogy egy koncert vagy az anya 50. születésnapja.

Ha nem akarsz, ne menj. Ne hagyd magad zsarolni.

2019. okt. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Nem mennék, mert ez érzelmi zsarolás!
2019. okt. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
21%

Érzelmi zsarolás, ahogy írják. Viszont engem nem zavarna. Legyél sokkal dögösebb. ;)


Amúgy nem hinném, hogy ez igaz lenne, nem szoktak így beszélni a nők, az új nőről. Engem oltogat a pasim exe, pedig fiatalabb vagyok és sokkal szebb, csinosabb, mint ő.

2019. okt. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
47%
Anyàm szeret, és nem egy utolsó zsarnok.
2019. okt. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%

Attól függ, milyen eseményről van szó. Mert pl. egy közeli családtag esküvője/temetése/gyerekének keresztelője az a kategória, amire így is elmennék, megtanulnék felnőttként viselkedni.

Ha viszont csak egy szüreti bál, akkor megkérném, próbáljon velem együtt érezni.

2019. okt. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
48%
Attol fugg milyen esemény. Ha muszáj lenne elmenni tuti beujitanek valami tuti pasit (meg ha kamu is) elotte fodrasz, szep smink, kedves lennek mindkettovel hadd pukkadozzanak
2019. okt. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%

Az eseménytől függ.

Ha egyébként is szerettem volna menni, akkor nem mondok le egy élményről miattuk.

Ha anyukám életében ez vmi nagyon fontos esemény, akkor is mennék.

2019. okt. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
94%
Én egyszer pont így jártam. Oda mentem, de jó piásan. Utána muter nem erőltette a hasonló dolgokat. Nem mondom, hogy a legjobb megoldás volt, de működött.
2019. okt. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!