Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti meghívnátok az esküvőtökre/...

Ti meghívnátok az esküvőtökre/szalagavatótokra vagy bármi nagyobb eseményre a szülőtöket, ha nem tartjátok vele a kapcsolatot évek óta?

Figyelt kérdés

édesanyámmal kb 2 éve nem tartom a kapcsolatot, mert csúnyán összevesztünk és kidobott engem és a tesómat, úgy hogy még mindketten kiskorúak voltunk...

A napokban azon agyaltam, hogy vajon meghívnám-e majd az esküvőmre vagy vmi az én életemben fontos eseményre.

Ti mit tennétek?


2013. dec. 18. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hívtam meg,se ballagásra,se szallagavatóra,se házasságra, minek? nem tartjuk a kapcsolatot (ő szakította meg a kapcsolatot),el sem jönne, mivel elég gyakran találkozunk,de még csak nem is köszön. Mi értelme lenne meghívni?
2013. dec. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Detto azt tudnám leírni, amit az első, annyi kiegészítéssel, hogy még ha el is jönne az esküvőmre az apám, csak bajt okozna azzal, hogy az asztal alá issza magát.
2013. dec. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem. Sem anyám, sem apám nem volt ott az esküvőmön. Nem érdemelték meg. Ha ott lettek volna, akkor rendeztek volna egy újabb cirkuszt, megaláztak volna, csak azért, hogy elrontsák azt a napot is, mint a diplomaosztót és a többit - amely RÓLAM szólt volna, nem pedig róluk.
2013. dec. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem hivtam meg,nem is fogom.

Nem beszélünk évek óta,nem hivtam a diplomaosztómra 2 éve,nem fogom jövőre az esküvőre sem.

Nincs ott a helye.

Ilyen eseményeken azokkal szeretnék lenni,akik szeretnek engem.

2013. dec. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem hívnám meg őket ilyen esetben.


Viszont nem is házasodnék 18-19 évesen (feltételezem sokkal idősebb nem lehetsz, ha 2 éve még kiskorú voltál...).

2013. dec. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"A napokban azon agyaltam, hogy vajon meghívnám-e majd az esküvőmre vagy vmi az én életemben fontos eseményre." - kedves előző, a kérdező nem írta, hogy MOST fog házasodni! Kötekedni persze kötelező!


Kérdező: én sem hívnám így meg,főleg, hogy ő tett ki titeket. Párom nagybátyja és annak családja is nagyon balhés, mi sem fogjuk őket meghívni sehova.

2013. dec. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg meghívnám. Vagyis én megtenném azt, amit az udvariasság, jó modor, illem diktál. Az már utána az ő döntése, hogy eljön-e és hogyan viselkedik. Ezért a részéért én nem vagyok felelős.
2013. dec. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Kedves utolsó! Nem biztos, hogy az csak az ő gondja lenne. Ha pl. én meghívnám apámat, biztosan tudom, hogy az egésznek egy hatalmas balhé lenne a vége, mert elkezdene piálni és nem hagyná abba addig, míg négykézlábra nem ereszkedik tőle, mint ahogyan azt nap mint nap teszi. Így hát nem csak saját magát járatná le, hanem engem is és elrontaná vele az egész esküvőmet. Ha erről van szó, nem érdemes illemről beszélgetni, mert én hiába lennék illedelmes, ha ő nem tisztel meg azzal, hogy normális végignézi az esküvőmet.
2013. dec. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nyilván mérlegelni kell, hogy csak azért nem tartom velük a kapcsolatot, mert egy alkoholista állat vagy "csak" nem jövünk ki.
2013. dec. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!